Z Polovice
a nie je na vas teda zatial ziadny iny kontakt, ze ?
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
a nie je na vas teda zatial ziadny iny kontakt, ze ?
tak to je skoda, ale urcite ked bude nieco, tak sa vam ozveme, ked uz budeme vsetci zdravi, tak to pojde. tak teda zatial .drzte sa.
cauko, tak sa teda ozyvame, ako sme sa dohodli, lebo by sme teda chceli spravit u nas na ihrisku taky maly koncertik a ci by ste teda prisli ? , este to nie je na 100 % vybavene, ale tak zatial nam to tam starosta vzdy povolil, ale piseme radsej vopred, ci mozme s vami ratat. Ak to bude -tak to bude 14.5. -sobota v Dolnom Srni na ihrisku . a ten kontakt na vas by nejaky iny nebol ? diky, majte sa .
Zdravím, vdaka za přidávku...s pozdravem Gregory
a prosim ta, vy nahodou nie ste niekde na bandzone alebo na internete ? dakujem.
nazdar ,tu filip-basak, s Kubom si sa uz bavil, vravel ze sa dohodneme blizsie u Bobra, ja som sa ti chcel len podakovat v mene celej kapely ak by nejaky ten koncert vysiel, pretoze by nas to hrozne potesilo a mame chut, no a samozrejme, ked budeme nieco organizovat, ste pozvani a v blizkej dobe asi nieco organizovat budeme ,aj ked teda asi len na ihrisku v Dolnom Srni, tak sa maj a drzte sa.
ahoj...jasne bavili sme sa spolu...jj...dam ti email tam sa podohadujeme...OK?
ing.kuba@azet.sk
tam som skoro kazdy den....na bandzone chodim malo...odpis tam..dik..
Dik moc, sme radi, že sa ti páčilo:)
Čao! :)
Díky za pridanie!
Cheers! 8)