ondra - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

ondra Muž, 32 let / Praha 4

Playlist je prázdný :(

Fanoušek ondra si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Narozeninová párty s Atari Terror

Stalo se to dne 31.1. když jsem se po 10hodinách v autě vrátil do svého domova. Něco jsem pojedl a vybalil si hadry. Zvoní ti mobil volá na mě máma, kdo to asi může být si říkám, no hele, Verča volá. " Co děláš dneska večer?" " Co dělám no asi budu odpočívat, po tejdnu lyžování v Alpách, proč se ptáš?",  Pornos mi říkal, že dneska je narozeninová párty, tak jestli jdeš taky. No jasný, že jdu. Bude prdééél. Srazili jsme se asi v 21hodin u Karlovek, no tam jsme opravdu nešli, to fuck ne. Společně jsme dorazili do menšího podniku blízko dinadla NA ZÁBRADLÍ. Hned jsme poznali plno lidí a nás taky poznávali. Zejména IVY :D Zrovna hráli Satisfucktion, když jsem do sebe lil to první pivečko.  Byla prdel. Pak na to vlítli uličníci Ataráci Tataráci. Více můžete vidět ve videu. No byla to fakt hodně povedená akcička, sice jsem tam nechal velkej peníz jak jsem pořád někoho zval, ale na to já kašlu. Konečně jsem se potřebně odreagoval. Příští odreagování bude na konzíku ve Futuru, kde zahrajou Satisfucktion, Atari Terror a Rattle Bucket.

Youtube Video 16wJDmczdmwYoutube Video 16wJDmczdmw

Youtube Video Gv4_hA-TBOMYoutube Video Gv4_hA-TBOM

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bogotasystem

AHOYA!
Jakožto našeho fanouše, bychom Tě moc rádi pozvali na ojedinělý večírek - Zpěvákovi narozeniny spojený se křtem nového EP a premierou našeho prvního klipu !!!
25. 1 2014 ROCK CAFE PRAHA od 20:00
Více info zde: http://bandzone.cz/bogotasystem?fls=0

Fuckbook událost TU - https://www.facebook.com/events/6469104
Za případné sdílení události velepěkně děkujeme :)

Budeme se těšit.
BOGOKLAN

Mr.tvice

... po čase O5 nové traky z připravované desky. Díky za koment či případnou podporu.

S pozdravem Mr.Tvice

Zobrazit všechny názory