nodawe - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

nodawe Muž, 25 let / Výsluní

Playlist je prázdný :(

Fanoušek nodawe si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Asi

Co je to za spravedlnost, když si každý rozhodne vše za toho druhého. Chce se mi řvát a bít se za vše co rozhodnu já. Životní zkoušky jsou nekompromisní a jednu někdo skládá za mě? Pardon ale to prostě nejde. Něco mi uteklo. Snažím se vypsat ty pocity ze sebe tak jak jsou, ale je v tom zmatek, jedna myšlenka střídá druhou a já se klepu napůl zimou a napůl vztekem. Mám chuť se vším skončit a začít znova a nebo to dokončit a potom začít něco nového. Ale k tomu bylo potřeba ukončit vše staré. Asi jsem se zbláznil a zešílel když jsem něco (u)končil, ale to není právě to co mě trápí. Mám nervy protože to neproběhlo tak jak jsem si sliboval a teď se snažím o nápravu takřka izolepou.

Nikdy jsem nedokázal nic víc než se zorientovat v tom co je pro mě důležité, ale teď je daleko víc důležitější moje vnitřní rovnováha. Opravdu nemám rád, když se něco rozhoduje bez mého vědomí.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Maniac

Ahoj, jako našeho fanouška bychom té rádi informovali o tom, že jsme nedávno vydali naše debutové dvojalbum Geatest Hits, které budeme křtít 13.září v Chapeau Rouge, kam tě srdečně zveme! CD si ho můžeš z větší části poslechnout u nás na profilu, pokud se rozhodneš nás podpořit a cd si pořídíš, moc nás to potěší!! Měj se krásně, zdraví kluci z bonebroke. http://bandzone.cz/bonebroke http://www.bonebroke.cz/

Will Eifell

Ahoj můj fanoušku/má fanynko, lehce hořkosladce oznamuji, že v nejbližší době ukončím činnost jako Póža a začnu vystupovat pod novým jménem a občas také s doprovodnou kapelou. Neskutečně moc děkuji za přízeň prokázanou kliknutím na tlačítko "staň se fanouškem" a doufám, že se mnou půjdeš i na můj nový profil (stačí kliknou na obrázek po levici), který se brzy stane centrem všeho dění :))
Nashledanou brzy někde na koncertě nebo jen tak v ulicích světa

Will Eifell

Zobrazit všechny názory