Franklin
Ahoj Nickoušku, rád bych Tě pozval k poslechu EP We Went Through Fire kapely Decadenth. Pokud budeš mít čas a chuť zanechat comment, budem moc rádi :-) Měj se moc pěkně! http://bandzone.cz/decadenth
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj Nickoušku, rád bych Tě pozval k poslechu EP We Went Through Fire kapely Decadenth. Pokud budeš mít čas a chuť zanechat comment, budem moc rádi :-) Měj se moc pěkně! http://bandzone.cz/decadenth
Ahoj ,
rádi bychom tě pozvali na vypečenou taškařici:
DEFACING fest vol. IV
........................................
- IGNOMINIOUS INCARCERATION (uk)
- CRIMSON FALLS (bel)
- SMASHED FACE
- GOD DEFAMER (sk)
- support
........................................
- externí zvukař
- prodej merchu
........................................
středa 9.9.2009 – Brno
Brooklyn club, enter 19:00, start 20:00
........................................
info: schizmo@seznam.cz, 776 192 783
http://bandzone.cz/fan/defacingfest
Ahoj Nickousku15,
rádi bychom Tě pozvali na zcela výjimečnou akci, která se koná v Brně na Melodce 18.4.09 od 18:30 hod.. Vystoupí kapely James D.S. (David Spilka), Mad Frequency (SK) a YNNITY. Všem děkujeme za dosavadní přízeň. YNNITY
Zdarec!
1.4. hrajeme koncert v Brně na Melodce. Přijď na párty! Rádi Tě uvidíme. A taky mrkni na náš profil, je tam spousta novinek.
Měj se...
671
Ahoj Nicky;) Zkus poslechnout tvorbu na nasem profilu:) Urcite se ti to bude libit:) A take se muzes stavit 31.1. do brna na melodku podporit vsechny ucinkujici (sic.engine, the.switch a pitbull diesel). Pro nase BZ fanousky je pripravena mala pozornost.
MEGANOVINKA!!!
31.10.2008 115
Odteď k poslechu zdarma celá deska!!! Ať vám šmakuje!!! Vaše kapela YNNITY
Poslechěnte a případně tuto informaci šiřte !!!
Informační email
31.10.2008 115
Chcete-li dostávat aktuality o kapele YNNITY (novinky, koncerty...) přímo do své e-mailové schránky, stačí napsat e-mail s žádostí o zasílání na ynnity.info@email.cz Tento e-mail můžete také použít v případě neformálních a nekomerčních (čili fanouškovských, nebo přátelských) dotazů.
Snad se příští úterý vzpamatuju ze své sklerózy a pošlu ti ty texty. Promiň.
Čau Niki, hážu tě do přátel.
YNNITY SOUTĚŽÍ NA ROCKMAXU
22.10.2008 120
Návštěvou rádia ROCKMAX se YNNITY také zúčastnili soutěže, jejíž výsledek bude záležet na vašich SMS HLASECH!!!
Proto pokud se vám naše hudba líbí, budeme opravdu vděční za vaše hlasy.
Sms ve tvaru RX B posílejte od 21.10. - 28.10. na číslo 900 06 09 !!! (možno i vícekrát z jednoho čísla)