D.O.P.
AHOJ,DESKA RUKU V RUCE JE V PRODEJI A NA NAŠEM PROFILU DALŠÍ UKÁZKA Z ALBA.D.O.P.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
AHOJ,DESKA RUKU V RUCE JE V PRODEJI A NA NAŠEM PROFILU DALŠÍ UKÁZKA Z ALBA.D.O.P.
Muzak zname velmi dobre. Dobre se tam hraje. Mame tam na konte 2x koncerty, asi prosinec 2005 a pak leden 2008. Mozna k vam nekdy zavitame, ale to je ve hvezdach, protoze frontman nema cas.
Ahoja. Koncert platí, ale dohodit kapelu musíš ty, jak jsme se domluvili:-)Hrajeme druzí
Dobrý den.moc pěknej klubík.Prosíme máte tam 4xsadu bubnu:) držíme palce, je fajn že vedle discobaru žije takovej klub.ať vám držej jističe:)
Zdravím, chtěli jsme se zeptat jestli by jsme si u vás mohli zahrát popř. kdy je volný termín a tak. Chtel jsem napsat na mail, ale nejak mi ho to nechtelo vzít. kontakt na nas je socialni-pripad@email.cz dík za odpověď;-)
čau, jo kontakt je napsanej dole v profilu
602258824, popř mail: borejk@seznam.cz
Zdarec jak se vede máš profil už i tady jsem si nevšiml bych se měl někdy stavit na hrnek ")))
Díky za pozvání popřemýšlíme o tom
Dík za pozvání, určitě využijeme nabídky a pokusíme se domluvit na nějaký termín. Doufáme, že to vyjde a už teď se do Brna těšíme :)
Děkujeme za pozvání, rádi přijímáme. Teď se chystáme do Prahy na soutěž Skutečná liga, takže se domluvíme později. Zatím zdar.