BASTARD
Ahoj , zveme Tě na náš profil a přejeme pohodové dny ! https://bandzone.cz/bastardband
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj , zveme Tě na náš profil a přejeme pohodové dny ! https://bandzone.cz/bastardband
ahoj, kapela Be yourself shání místo ke hraní,pokud by byla možnost si u vás zahrát,byli bychom nesmírně rádi. kontakt : ondryas2@seznam.cz
Ahoj chtěli bychom tě pozvat na náš profil k poslechu naší tvorby popř. se domluvit na možnosti zahrát si ve vašem klubu pokud by to bylo možné budem moc rádi.Kontakty na nás 724 960 386 nebo email:vaclavbrzek@seznam.cz
19. září v Muzaku:
WORMROT (Singapur)
Old school grindocre od Earache records
https://www.facebook.com/wormrot
MARUTA (Miami, USA)
Disharmonický grindcore death zlo ze stáje Willowtip rec.
https://www.facebook.com/Marutagrindcore
RISPOSTA (Brno a okolí)
Ostrej špinavej a temnej crust od Insane Society, lidi z Evidence Smrti/Festa Desperado atd.
http://bandzone.cz/risposta
V DOBĚ MORU (Brno a okolí)
Hell bastard crust
http://bandzone.cz/detiempopeste
INFO:
http://brnorot.jdem.cz
Ahoj,
v sobotu 4.12. hrajeme s TRANSLUNARIÍ v Brně v Brooklynu v této sestavě:
Mindwork
Macheta
Victims
Tranaslunaria
Efecto Despotismo
-----------------
4.12.2010 - 19:00
Brno, Brooklyn club
Budem se těšit na tvou účast!
TRX crew
Zdarec Muzaku .. dovolujeme si tě pozvat do Rýmařova na PROMETALFEST vol.II.
Akce se koná - 23.10.2010
Vystoupí kapely:
LOCOMOTIVE
TORTHARRY
INGROWING
SOULSICK
DIPHTERIA
WITCH HAMMER
POSTMORTEM
Začátek je od 17hod. a vlezné za 120kč v předprodeji a 170kč na místě!!
23.10.2010 jsi srdečně zván i se svými kamarády!!
Více na www.prometalfest.ic.cz nebo na http://bandzone.cz/fan/prometalfest
Ahoj,
chtěli by jsme tě pozvat na vypečený koncert v čele s anglickými kapelami...
- DEFACING fest vol. VI -
sobota 2.10.2010 – Brno
Brooklyn club, enter 19:00, start 20:00
TRIGGER THE BLOODSHED (uk)
THE DEAD LAY WAITING (uk)
SMASHED FACE
MADCULT (sk)
DESCENT OF THE SCARLET SKIES
http://bandzone.cz/fan/defacingfest
http://www.facebook.com/event.php?eid=1…
Přijďte srovnat Brooklyn se základy :)
DEFACING fest crew
Ahoj ty Muzaku!!!!!Velice dobře se v tobě hraje a eště líp se v tobě pije!