M-13 MUZAK KLUB - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

M-13 MUZAK KLUB Brno

Playlist je prázdný :(

Fanoušek M-13 MUZAK KLUB si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Oblíbené kapely: 0

Žádné oblíbené kapely

Přátelé: 0

Žádní přátelé

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
5 705
Profil registrován
25.7.2009

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Sss Haa Set Yoth

19. září v Muzaku:

WORMROT (Singapur)
Old school grindocre od Earache records
https://www.facebook.com/wormrot

MARUTA (Miami, USA)
Disharmonický grindcore death zlo ze stáje Willowtip rec.
https://www.facebook.com/Marutagrindcore

RISPOSTA (Brno a okolí)
Ostrej špinavej a temnej crust od Insane Society, lidi z Evidence Smrti/Festa Desperado atd.
http://bandzone.cz/risposta

V DOBĚ MORU (Brno a okolí)
Hell bastard crust
http://bandzone.cz/detiempopeste

INFO:
http://brnorot.jdem.cz

Translunaria

Ahoj,
v sobotu 4.12. hrajeme s TRANSLUNARIÍ v Brně v Brooklynu v této sestavě:

Mindwork
Macheta
Victims
Tranaslunaria
Efecto Despotismo
-----------------
4.12.2010 - 19:00
Brno, Brooklyn club

Budem se těšit na tvou účast!

TRX crew

22.9. 2018 - PROMETALFEST vol.10

Zdarec Muzaku .. dovolujeme si tě pozvat do Rýmařova na PROMETALFEST vol.II.
Akce se koná - 23.10.2010
Vystoupí kapely:
LOCOMOTIVE
TORTHARRY
INGROWING
SOULSICK
DIPHTERIA
WITCH HAMMER
POSTMORTEM

Začátek je od 17hod. a vlezné za 120kč v předprodeji a 170kč na místě!!

23.10.2010 jsi srdečně zván i se svými kamarády!!

Více na www.prometalfest.ic.cz nebo na http://bandzone.cz/fan/prometalfest

DEFACING FEST 10 = 30.1.2012

Ahoj,
chtěli by jsme tě pozvat na vypečený koncert v čele s anglickými kapelami...

- DEFACING fest vol. VI -
sobota 2.10.2010 – Brno
Brooklyn club, enter 19:00, start 20:00

TRIGGER THE BLOODSHED (uk)
THE DEAD LAY WAITING (uk)
SMASHED FACE
MADCULT (sk)
DESCENT OF THE SCARLET SKIES

http://bandzone.cz/fan/defacingfest
http://www.facebook.com/event.php?eid=1…

Přijďte srovnat Brooklyn se základy :)

DEFACING fest crew

Slup

Ahoj ty Muzaku!!!!!Velice dobře se v tobě hraje a eště líp se v tobě pije!