Kája - Info | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Kája 31 let / Znojmo

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Kája si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Info o fanouškovi

Já a hudba

Mám rád alternativní směry. Hudba, která hraje v rádiích mi je nesympatická, protože je omývána pořád dokola a měla-li kouzlo tak vypršelo. Nefandím discu. Jedině alkoholem posilněn jsem schopen z recese tuto hudbu poslouchat.

Hudební schopnosti

Dokážu zahrát na klavír, na první nástroj na který jsem se naučil, několik jednoduchých melodií. Akustická kytara mi jde trochu líp, avšak baskytara je nástroj mého srdce.

Moje kapely

Začínal jsem s kamarádama ve sklepě, bez jména. Ze sklepa jsem se vyhrabal do obývacího pokoje, jméno The Park Settee. Z obýváku jsem se dostal do garáže, jméno Tee Pee. Z garáže jsem se dostal zpátky do sklepa, ale ne na dlouho. Teď jsem spokojen v luxusní zkušebně s kapelou NO DUR. (s odstupem času musím poznamenat, že až tak super zkušebna to nebyla a v NO DUR už nehraju ). Za několik let hraní v kapelách jsem zjistil, že zkušebna jak má být, má mít kuchyň, koupelnu, stůl a židle, sedačku a balkón. Hraju v kapele Tak jako tak. 

Všechny sračky co se mi hlavou honí, najdete na www.tovarnanacokoladu.bloguje.cz

Kontakty a odkazy

313540898

Kapely, kterých jsem členem

Nástrojové obsazení: Baskytara