Maniac Floor - Úvod | Bandzone.cz

Maniac Floor rock'n'roll-progressive / Znojmo

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Fall ( 2012 )
  Nezařazeno
 • Sweet Talks ( 2012 )
  Nezařazeno
 • Price Scenes ( 2012 )
  Nezařazeno
 • High Is Enough ( 2012 )
  Nezařazeno
 • Screaming Dolly ( Fake Dramatics EP )
  Nezařazeno
 • Trapped In Jail ( Fake Dramatics EP )
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Děkujeme, to bylo vše.

Ano, opravdu to bylo vše. A my děkujeme za ty 2 roky, co jste nás podporovali a chodili na koncerty. Důvody, proč končíme nebudu rozpitvávat. (Jestli se někdy kluci k MF vrátí nemůžu říct, řeknu jen, že se mnou (Vítkem) už to určitě nebude). A neděkujem jen fans, kteří chodili na koncerty, pogovali, divovali, děkujem i lidem, co nám pomáhali s grafikou, co s náma seděli ve studiu, LJ Chlumskýmu za možnost u něj zkoušet a nahrávat, promotérům a našim rodičům. 

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

apodlaha

Ahoj je to uzasne dobre dost jako Franz Ferdinand a ti kdysi pokořili Londyn Je ale fakt že mate hroznou anglickou vyslovnost zdravím škoda že jste ukončili činnost

Lucienne

Fuck, malem jsem si vcera zlomila vaz. Kam se na vas hrabou zahranicni kapely, na jejichz suchejch koncertech jsem byla. Pogo stoleti. Diky, diky, diky ze jste...a ted mi prave upadla hlava, jau.

Zobrazit všechny názory