Mrdák - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mrdák Muž, 31 let / INDIE-TOWN

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Mrdák si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Blog

Scissorhands, Adam Piaf, Dorian´s Gray Prostitutes: RockCafé

Super Tuzex Bros.? Myslim, že si z nás někdo dělá solidní prdel.. škoda, že na plakátech nebylo napsáno SCISSORHANDS, rozhodně by v RC nebylo jenom 150 lidí (hrubej odhad). Ano! Robert Org a jeho parta stála na pódiu přesně v tý sestavě, která už má bejt pár měsíců pod drnem.. a sypali to tam jako dycky. Energie. Zábava. Kotel pod pódiem..

Úpravu jeviště přikryl akustickym setem indie-teenager Adam Piaf. S rozeplou fialovou košilkou, které už jen chybělo charismatické ochlupení italského gigola, jal se kňučet do vytavenýho mikráku. Jako jo. Umí to. Hlouček nedospělých groupies hltal každý tón, občas to dávalo i hudebně smysl, ale stejně jsem to nevydržel a musel jsem jít do foyer. Na projekci jsem ho viděl taky a hlasitost mě neničila.. Daleko víc se těšim na poslech v intimnějším prostředí..

Dorian´s Gray Prostitutes se hledaj. Studiově je to nudná elektronika a živě příšerná kytarovka. Nemám na mysli jejich obsah, nýbrž projev. Kapela nešlape. Dohromady nefungujou. Chytrá myšlenka, která vznikne doma u počítače, se do živýho projevu ještě nedostala. Dal jsem si je cca po půl roce a jediný co se za tu dobu dotáhlo je pódiová image. Žlutý světelný plot kolem bicích, modrý bodovky nad hlavama a sekvence z filmů pro pamětníky. Dekadence? Jen pseudo. Je to hrozně nucený. A proč? Protože to neumí zahrát. Na kapelu se lidi nejdou podívat, ale poslouchat. Požitek z pohledu je pak už jen příjemný bonus.. (ano. ten bonus, který kapelu dostane nahoru). Tak nějak mám pocit, že je to celý obráceně. Proč točej desku ? Proč jedou nějakou "tour"? Do reklamy a do rádia je to třeba ještě fajn, ale na živý hraní to chce hodně cvičit..

                                                                               autor: karbo. (http://bandzone.cz/fan/karbo)

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Chemici

Ahoj !
Zveme tě k poslechu naší nové písně
" ZPĚT DO STARÝCH MÍST "
Což je ochutnávka z našeho připravovaného alba "Prostor"
dalé v play-listu např.:
- Dalekohled z provázků
- Intenzita představ
- Návtra domů
- Tajemný třpyt
Předem děkujeme za poslech ;)

PS: "...chci jen cítit dýchat slunce, svět lidí stejně je u konce..."

( indie-rock, Varnsdorf )_

Zobrazit všechny názory