Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Morvan 37 let / Pardubice

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Morvan si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Nahum

Ahoj!
Je nám ctí představit Ti právě publikovaný oficiální videoklip k písni "The Vision Of Apocalypse" z našeho aktuálního alba The Gates Are Open.
Více na našem BandZone profilu: http://www.bandzone.cz/nahum

Doufáme, že přijde vhod! Ať se daří!!
NAHUM

Nekro

Ave!

Patříš mezi fans kapely Klan. Ten už je bohužel minulostí, ale jeden z jeho zakládajících členů je i zakládajícím členem přibližně rok fungující deathové smečky Dysangelium, na jejímž kontě se pomalu začínají vršit jak zajímavé odehrané akce, tak i nedávno vydané album, z něhož tři songy z osmi jsou zde na BZ k poslechu. Rád bych tě proto pozval k obhlédnutí našeho profilu - http://bandzone.cz/dysangelium - Zanecháš-li koment, budeme jen rádi :)

Ať se daří!

Za Dysangelium zdraví Nekro!

Mordotua

Čau Morvane

Chtěli bychom tě pozvat na dva koncerty, které pořádáme v následujících týdnech v Hradci Králové.

Na prvním, který proběhne ve čtvrtek 7.4., vystoupí EASE OF DISGUST (technický death) z Ruska, kteří se zde zastaví v rámci společného turné s českou hvězdou SMASHED FACE (deathcore). Podpořit je přijede polská smečka PRESIDENTS OF NOISE (metalcore) a dvě místní kapely, HORROR VACUI (death) a MORDOTUA (experimetal).

Na druhém, konaném ve středu 13.4., zahrají ukrajinští HELL:ON (thrash/death), DEF/LIGHT (black/death) a ruští FRAGILE ART (melodický death metal). Za zdejší kapely zde budou DISSECTION CORPSE(brutal death) a EXORCIZPHOBIA (thrash.)

Obě akce proběhnou v zavřeném královéhradeckém klubu La Putika, který bude výjimečně otevřen. Začínáme už v 17:00 a končíme 22:20, takže bude možné stihnout poslední spoje.
Příjemný budou i Svijany 11° za 25 Kč a rum Cpt. Morgan a vodka Stolichnaya za 29 Kč

Více informací na http://bandzone.cz/fan/grindpa

Ať se daří

Honza

Zobrazit všechny názory