Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

GRINDPA Booking Agency Hradec Králové

Playlist je prázdný :(

Fanoušek GRINDPA Booking Agency si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Metal v továrně IX

Po drobné odmlce vracíme metal do Hradce Králové! Tentokrát jsme připravili jakostní menu pro fajnšmekry. Tři skvělé kapely, tři různé přístupy k tvorbě náročné hudby pro náročné posluchače.

Headlinerem bude studiový projekt věnovaný Warhammer tematice - The Contradiction. Založil ji velmi talentovaný multiinstrumentalista Nikita, a to v metalově exotickém Kazachstánu. Ostatní členové žijí např. v Polsku nebo na Ukrajině. Není zrovna jednoduché, aby se sešli, takže příležitost je vidět se už nemusí opakovat. Ostatně u nás kapela odehraje teprve své třetí vystoupení v Evropě. Nenech si je ujít!

Poprvé se u nás představí Diversity, instrumentální projekt bratrů Ševčíkových. Tuto velmi nadanou dvojici můžeš znát z jejich hlavní kapely Deathstar. Jako své vzory uvádějí např. Jeffa Loomise nebo Animals as Leaders, takže se můžeš těšit na pořádnou dávku hlavu motajících sól a melodií.

Edain jsme u nás hostili už několikrát a vždy to byly skvělé koncerty. S chystanou novou deskou se ale tentokrát předvedou v dost odlišném světle. Po odchodu zpěváka se rozhodli pokračovat čistě instrumentálně, basák si pořídil bezpražcový nástroj a všichni společně vydatně přidali jazzových prvků. Jestli máš rád kapely jako Exivious, tak tohle je povinnost!https://www.facebook.com/events/1652231361535420/
http://bandzone.cz/koncert/461471-hradec-kralove-kraft-metal-v-tovarne-ix

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Cosmic Eden

Ahoj duša pod vplyvom Saturnu, sme skupina hrajúca muziku inšpirovanú starovekou hudbou i nekomerčnejším metalom/rockom. Ak sa ti chce, môžeš čeknúť. Ak nie, pestrý deň ti prajeme. ;)

Zobrazit všechny názory