Naked Bridge
Ahoy Monaa,
Az budes mit cas tak mrkni na nas profil.
Mej se hezky,
dEmo :]
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoy Monaa,
Az budes mit cas tak mrkni na nas profil.
Mej se hezky,
dEmo :]
ahoj.. moc děkujem za koment, máme radost že to někoho baví a doufáme že sis trochu naše hraní taky i užila..
.......díkyyyyyyyyyy moc!!!!
Nazdárek Monaa,omlouváme se že znovu prudíme.Chtěli by jsme vám všem moc poděkovat.Jenom díky vám jsme hitparádu v Pomeranči napoprvé vyhráli!!!Ale poprvé může být bohužel i naposled. Proto tě poprosíme o podporu i v dalších týdnech,ať má tu naší muziku možnost vidět a slyšet co nejvíc lidí!Pokud s tím souhlasíš,tak ještě jednou dík za podporu! SATIS.
Ahoj Monaa, zdraví tě SATISFUCKTION!!!Jestli máš chuť nás podpořit,hlasuj pro náš klip v pořadu Pětka v pomeranči.Návod na Bandzone/Satis...!dík a měj se!
hehe ahoj mame nove songy na BZ tak kludne dojdi na navstevu " )
a inak dobra fotka hehe papa
Ahoj Monaa,děkujeme za přidání a za slova uznání.Velice nás to těší.Možná za čas zase na Jíčínsko přijedeme koncertovat,tak dáme vědět.
Ciao
Ahoj Monaa,děkujeme za přidání a za slova uznání.Velice nás to těší.Možná za čas zase na Jíčínsko přijedeme koncertovat,tak dáme vědět.
Ciao
Děkujeme za přidání.....EFAE
ééééééééééé, na jazznightu bohužel nebudu... sem to podcenil :) nene, prostě mám povinnosti :(( ale určitě pokecáme v nejbližší době ;) nejlépe již na akci KILLERPANDY :))