Self Sacrifice
velký megamocdíky
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
noc a den se potká a řev divokejch ovcí tě vítá do stáda.náruč jest otevřena.thanx for the add.
SCREAM OF THE LAMBS
velký megamocdíky
mocmocmocmocmoc......diiiiiiiiiiiiiiiiii ik :)
To je ovšem velká škoda;-)
S největší pravděpodobností se do Mostu vrátíme v listopadu. Budeme tě v čas informovat.
Měj se
Petr F.I.T.H.
Doufáme, že se ti podaří si to nějak zařídit a těšíme se na tvoji návštěvu;-)
A když se ti podaří ještě někoho přitáhnout, tak se nebudeme vůbec zlobit.Čau v pátek.
Petr F.I.T.H.
Ahoj,
připomínáme, že již tento pátek 2.5. hrajeme ve V+V Rock Baru v Mostě!!!
Těšíme se na tvoji návštěvu!!!
Petr F.I.T.H.
ahoy Míšo !!! přijď mrknout na zbrusu novou Foto Galerii skupiny Symptom Fonk !! :o) Mimochodem .. debutové album KABARET FONKY už čtrnáct dní v prodeji .. pro fanošky 3 CD za cenu jednoho /150Kč/ .. více v novinkách na profilu .. stav se .. Funktomas_
Za celé FREE TIME ti děkuju za přidání a kdyžtak 2. 5. na koncertě. Měj se moc fajn
Hola!Bikkiny zdravěj!
Miischo,posíláme nějaký NEWS z našeho tábora.
Song Hated Friend ke stažení, první videa na youtube.com (http://youtube.com/watch?v=GI39GcA4ypA) a anketa jak zlepšit naší hudbu na webu,pomož nám svym názorem!Díky,zatim NOISE za BS family
Díky, a díky za add.
spolu s námi vystoupí kapela Free Time http://bandzone.cz/freetime.
Těšíme se na tvojí návštěvu
a nezapomeň vzít s sebou pár (co nejvíc) známých;-)
Petr F.I.T.H.