Grock
Ahoj, Mischo. Pokud váháš, co s nejbližším pátečním večerem, zveme Tě do rockového klubu V+V v Mostě.
09.04.2010 - 21:00 Grock, Real incident, Aloha. Bude rachot! :-) http://bandzone.cz/grock
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, Mischo. Pokud váháš, co s nejbližším pátečním večerem, zveme Tě do rockového klubu V+V v Mostě.
09.04.2010 - 21:00 Grock, Real incident, Aloha. Bude rachot! :-) http://bandzone.cz/grock
Ahoj Mischo,
to taky doufáme:) Došlo k přesunu koncertu na 26.5., snad se ti to hodí též...;)
Ahoj Mischo, vyšel na jedničku s hvězdičkou ;-) Přijdeš se na nás podívat 25.5. do Akropole?
Cus,tak kdyz aspon lehce,tak to je fajn:-)jinak ziju celkem dobre,ale ted docela nemetalove,porad pracuju a nikam se nedostanu,pekne mi hrabe,co ty?podle toho co vidim na fotkach,tak ty jedes porad:-)
Ahoj,
v pátek 26.3. hrajeme poprvé v Klášterci nad Ohří v klubu Space se spřátelenými kapelami ACTION a SCOUND
SMASHED FACE
ACTION
SCOUND
------------
26.3.2010 - 19:00
Klášterec nad Ohří
Space club
Budem rádi, když se zastavíš a podpoříš nás na posledních koncertech před našim evropským tour
SF crew
ahoj,
diky za fanouskovstvi a vez, ze zitra, 12.3. od 20:00 budeme hrat v prazskem klubu STRAHOV 007!
tvoji nantokanaru
Ahoj děvče, co si takhle zítra dát trošku popového porna?? Hrajem v klubu 007 na Strahově, vlez je 150,- ale pokud chceš jít, napiš nejpozdějc do zítra do 15:00 na mail@pop-porn.cz svoje jméno, počet vstupenek a telefonní číslo a budeš to mít za kilo! (a to se vyplatí:o))
Ahoj Mischo
Tímto přijmi naše pozvání na vítání jara Beltis Time Drinking Time festu, který se koná 03.04.2010 v Ostravské Tančírně. Na prvním ročníku zahrají:
SKYFORGER (Lotyšsko)
BESATT (Polsko)
MAY RESULT (Srbsko)
TROLLECH
AVENGER
PANYCHIDA
ASGARD
CRUADALACH
ABSTRACT (Slovensko)
Podrobné info s rozpisem kapel a všech cen do luxusní tomboly najdeš na http://www.myspace.com/beltisblackfest
Přidat si nás můžete také na last.fm - http://www.last.fm/event/1322490+Beltis…
Nebo se staňte našimi fanoušky na facebooku - http://www.facebook.com/?ref=home#!…
A POZOR první kapela hraje už v 15:00!!!
Zdraví Crystal Team
Ahoj nevim,zda si me jeste pamatujes,sem metalista Venca z Jablonce,chvilku si mi psala na libim se ti,tak ze pozdravuju:-)jak zijes?
Hoj...posilame pozdravy do daleke Prahy:)..sme radi, ze si zabloudila na nas profil...diky moc:)..Cuuus