Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Mezibrány Soumarrock 2010 28.8. 9 let / Prachatice

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Mezibrány Soumarrock 2010 28.8. si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Horké novinky

A je to tady. Již počtvrté otevřou Prachatice své brány všem festivalovým nadšencům!

V historickém jádru města se pomalu začíná s přípravami již čtvrtého open air festivalu Mezibrány Soumarrock 2010, který každý rok překvapuje narůstající návštěvností. Tento festival je vyjímečný nejen svým programem, ale také prostředím ve kterém se tyčí historické zdi a vane osvěžující vánek . Historické centrum Parkán.

 

Bohužel z důvodu pracovního vytížení zrušila vystoupení Gaia Mesiah, ale místo nich se můžete radovat z účasti legendárních pražských rockových Plastiků, kapely První Hoře nebo metalových Dymytry. Dále se můžeme těšit na big beatové Blue Effect, Toxique v čele s Klárou Vytiskovou, rockovou Atari Terror, crossoverovou Hentai Corporation, Broumovské Imodium. Uvidíme energickou show The Pooh, brněnské Annie ´s Trip a další, jako Dirty Lesbien Duck, Lokomotiva Planet, Inverted a Fadžitulikistulán.

I letos jsme pro vás připravili několik organizační novinek pro zlepšení hudebního prožitku jako jsou kvalitnější světla a zvuk. Je pro Vás nově zřízen PÁRTY stan a v neposlední řadě profi zajištění obou pódií.

Pokud ještě nemáte vstupenky, máte možnost zakoupit je v infocentru v Prachaticích, nebo na místě. Cena lupenu se liší podle termínu koupě, tak neváhejte, na nic nečekejte a kupujte, bude to stát za to! Podrobnosti o cenách jsou uvedeny na webových stránkách www.mezibrany.cz, kde také naleznou festivaloví nováčci další informace a podrobnosti.

 

 

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory