Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

MetalGate 12 let / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek MetalGate si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Listujeme v Masterpieces 2018 - II - Nejvlivnější výtvarník a Pocta roku

Vážení přátelé, aby naše vydavatelské zpravodajství bylo pro tento týden kompletní, nechybí samozřejmě ani další naší relace stran chystaného českého vydání artové publikace "Masterpieces 2018" od anglického vydavatelství Heavy Music Artwork. Dnes opět zalistujeme obsahem díla a podíváme se na další dvě galerie.

Youtube Video ZHkAdu1M80gYoutube Video ZHkAdu1M80g

Ta v pořadí třetí nese název Nejvlivnější výtvarník roku a představuje tvorbu takového malíře, který je dlouhodobě spjat s metalovou estetikou a je tak často citován coby zdroj inspirace pro ostatní metalové výtvarníkyJméno, které se loni v tomto smyslu objevovalo nejčastěji, patřilo americkému výtvarníkovi Travisu Smithovi, který obaly metalových desek tvoří již of roku 1995 a mezi jehož klienty patří Opeth, Katatonia, Devin Townsend, Overkill, All That Remains, ale i Cradle of Filth, Anathema, Amorphis, October Tide, Soulfly, nebo legendární Death. Více z jeho tvorby si můžete prohlédnout zde.

Čtvrtou galerií je pak Pocta roku, která náleží výtvarníkovi, jehož talent si zasluhuje mimořádné ocenění s tím, že kromě samostatné sekce je jeho dílo prezentováno i samotné obálce Masterpieces. Držitele tohoto ocenění za loňský rok jsme tu zmínili už jednou, a to na začátku našeho zpravodajství, nicméně připomeňme, že se jedná o francouzského výtvarníka Vincenta Fouqueta, mezi jehož klienty patří Inquisition, Tsjuder, Melechesh, Naglfar, Nordjevel, Benighted, Susperia, ale i například festival Hellfest. Více z jeho tvorby si můžete prohlédnout zde.

Tak enjoy a příště listujeme dále!

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory