MetalGate - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

MetalGate 16 let / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek MetalGate si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

MetalGate Records uvádí: Václav Votruba - Dělníci kovu II: Vlakin

Upraveno:

Vážení přátelé, a příznivci extrémních metalových chlíváren obzvláště, dnes oficiálně vychází druhý díl knižní série Dělníci kovu z pera spisovatele a hudebního novináře Václava Votruby, tentokráte o životě a díle Vlakina, ikony domácího grindu a kapelníka legendárních INGROWING!

Youtube Video NkKZa44BDfQYoutube Video NkKZa44BDfQ

„Že kniha vychází v době, kdy Ingrowing zažívají comeback, je pouze náhoda, ale myslím si, že je to nakonec symbolické. Mimochodem text jsem dokončil těsně před jejich prvním koncertem. Jako bychom udělali tečku za Vlakinovou minulostí a otevřeli nové dveře. Tohle mě moc bavilo a věřím, že je to na výsledku znát,“ uvádí autor.

„Cítím radost a očekávání. Věřím, že tuto knihu přátelé a fanoušci ocení… a třeba to někoho přiměje poslechnout si Ingrowing,“ dodává Vlakin, který je nyní do své životní kapely pohroužen naplno.

Kniha se každopádně z hlediska kapel nevěnuje pouze Ingrowing. Vlakin mimo jiné působil i v Isacaarum a Plastic Grave, což jsou další velké pojmy tuzemského grindcoru. Ostatně prostor je věnován i přímo vývoji tohoto žánru a vůbec tvrdé muziky u nás. Vlakin byl nejdřív pozorovatel, vášnivý fanoušek, aby se poměrně rychle stal i přímým aktérem.

Kniha Dělníci kovu II: Vlakin je koncipována jako interview. O grafiku a sazbu se opět postaral Tomáš F. Hanzl. Dílo má 122 stran a jeho součástí jsou i různé raritní fotky z Vlakinova a Hanzlova archivu.

OBJEDNÁVEJTE NA METALGATE E-SHOP: CZ / SK

Další informace najdete v aktuální tiskové zprávě zde

Enjoy!

-------------------------------------------------------------------------

Video by WOLL Design

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory