StarejPejr
Ahoj, vítáme Tě mezi naše fanoušky. Jsme rádi a děkujeme.
SP
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, vítáme Tě mezi naše fanoušky. Jsme rádi a děkujeme.
SP
Ahoj, děkuju pěkně za fandovství!
Ahoj,
rádi by jsme tě pozvali na ukrutnou akci ve čtvrtek 17.12. do Velkého Meziříčí s headlinerem BURNING SKIES z Anglie!
- schizofón fest vol. VI -
--------------------------
čtvrtek 17.12.2009
Velké Meziříčí
Rock Depo club
enter 18:00, start 19:00
------------------------
BURNING SKIES (uk)
SMASHED FACE
BALAMUTA
RATS IN THE DARK
Veškeré detaily + tiskovou zprávu najdeš na našem profilu! Snad tě tato sestava zaujala a uvidíme se v pitu!
SCHIZOFÓN crew
neříkej, že se ti naše hudba líbí...
undplague....
Ahoj Marisi,
přijď zítra, 7.5., na MajáFest do Ledče nad Sázavou! Hrají Pop-porn, Projekt-X, Pork Soda, Psychohlína, FullSTOP a DJ Venom. Vstupné je jen 50,- Kč a start je v 17:00!
http://majales.radiobrod.cz
Ahoj, jsme kapela Papa Noel a rádi bysme tě pozvali na náš profil. Pokud se ti naše hudba zalíbí, tak nastraž uši, protože v květnu zavítáme právě do Pelhřimova :-)
..;.;.,.;,;;
Ahoj maris, dotkni se nových tracků na našem profilu ;o)
ahoj maris :-)
dík za přidání!
Měj se pěkně!