Minikapela - Úvod | Bandzone.cz

Minikapela death-folk / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Přiznání Daniela Landy
  Ňam, ňam!
 • Igelitka
  Ňam, ňam!
 • Helga
  Ňam, ňam!
 • Šantal
  Ňam, ňam!
 • Kryštof
  Ňam, ňam!
 • Čechomordor
  Ňam, ňam!
 • Minisong
  Ňam, ňam!

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Vydáváme nové album s názvem Best of!

“Druhé miniCD nejmenší kapely na světě nese název Best of. Kromě stálé sestavy (bicí - Paní Sáša Hlavněžejepohoda Hruboňová, basa Bad Motherfucker Jarin, piáno Hyacint Big D a zpěv s kytarou Míša Twister Ledňáček) se v písních objevuje trumpeta Bárta Veselého a kašel Káči Žákové. Díky oběma.

Zajímavostí je, že Minikapela, inspirována Jimmy Pagem hrajícím na kytaru smyčcem od houslí, na desce hraje na kytaru hned celými houslemi.”

Oficiální text distributora

Album najdete na Spotify, GooglePlay, iTunes, iMusic, Deezeru a Tidalu. 

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Bez profilu

luboš

Výbornééé

Zobrazit všechny názory