Firezone
FIREZONE PRÁVĚ VYDALI NOVÉ CD 2009 !!! UKÁZKY ZDE NA BANDZONE.
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
FIREZONE PRÁVĚ VYDALI NOVÉ CD 2009 !!! UKÁZKY ZDE NA BANDZONE.
Díky moc za přidání, přejeme hodně dobré muziky!
Zdravím!
Vzhledem, že tě mám v přátelích ;-) tak ti posílám info ohledně nového rozhovoru na mém profilu na bandzone a to s kapelou Arch of hell. Tak kdyžtak se mrkni a připiš komentář!
Moc díky, s pozdravem Enochian
P.:s. koukám že Mortii umí pěkně potěšit:-)
Ale jo jo, to se musí:-D
A že je zač, no že jo?:)
A všechno nejlepšé k narozeninám, rakev je Ti o rok blíže:)
Ahoooj,my děkujeme žes přijela podpořit i za vzkaz!!! Myslím,že se to včera docela povedlo,bylo to fajn. Jinak samo,že jsem taky rád,seznámení,pokec:-) Určitě to někdy zase zopáknem,ale bylo to náročné....hlava bolí,uf:-)
Měj se krásně a případnou nabídku rádi přijmeme.
Ahoj náše kamarádko z Bandzůnu. Máme pro Tebe výbornou zprávu! Rozšiřujeme počet svých CD příloh. V praxi to znamená, že během letošního roku dostaneš s Pařátem hned 8 CD, a to za cenu pořád stejnou, čili tak nízkou, o jaké se ti ani nesnilo :-) Takže pokud máš u nás vroubek a Pařát ještě nečteš, je asi nejvyšší čas to napravit .-) Více info na www.paratmagazine.com
něco pro zasmátí :-)))
http://www.youtube.com/watch?v=o2dNeFf…
ahoj Raduško, ještě jednou moc moc děkuju za krásný dáreček, jsem ráda že jste na koncert přišli a že jsem tě viděla..škoda jen že se akce zas tak moc nevyvedla:o( až pojedu zas někdy na Moravu, tak dám vědět, ju? papa:o)