Et Moriemur
Nazdárek.:) Mno, tak to je super, že se Ti naše hudba líbí, to jsme rádi.:) K tomu hraní - já myslím, že by to vůbec neměl být problém. Určitě se hraní kdekoliv bránit nebudeme, takže by to bylo od Tebe moc hezký, kdybychom dostali od Tebe někdy nějaké to pozváníčko k vám.:) Pořádáš akce, jo? Taky se měj moc fajn, Shashek






















