festival LETNÍ NÁŘEŽ - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

festival LETNÍ NÁŘEŽ Řež (15 minut vlakem z Prahy / 10 min z Kralup )

Playlist je prázdný :(

Fanoušek festival LETNÍ NÁŘEŽ si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Oblíbené kapely: 0

Žádné oblíbené kapely

Přátelé: 0

Žádní přátelé

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
1 735
Profil registrován
6.8.2010

Názory

Captcha obrázek

Agentura Music 69

Dobrý den,

dovolte nám představit nedávno vzniklou hvězdnou kapelu českého blues rocku
Kulhánek - Holeček - Razím - Kowacz

http://bandzone.cz

Skupina hraje v obsazení Vladimír „Guma“ Kulhánek - baskytara (V. Mišík, Stromboli, Flamengo, Krausberry...), Honza Holeček - zpěv, klávesy (L. Andršt, Energit, Red Baron Band...), Paul Kowacz - kytara, zpěv (Red Baron Band, Paul Kowacz and 3 Band...) a Pavel Razím - bicí (L. Andršt, B. Dennerlein, Michal Prokop, J. Spálený. ...). V playlistu skupiny jsou rockové a bluesové skladby interpretů jako Buddy Guy, Beatles, Cream, CCR, Elvis Presley, Rolling Stones, Edgar Winter a další.

Dreadrot

ahoj, rádi bysme si u vás zahráli, pokud ještě neni lajnap plnej a měli byste pocit, že to je dobrej nápad, začílani jsme s NY HC, ale teď máme stylovej rozptyl širší, RnR/PunkRock/HC, díky za váš čas!

God Defamer

Zdraví GOD DEFAMER,
Ak budete mať chviľu čas, skúste pozrieť náš profil, vypočut skladby v prehrávači z aktuálneho albumu Heavenly Hell. Ak sa vám naša muzika páči, dajte vedieť! Radi si niekedy zahráme na vašom feste.
René & GOD DEFAMER