God Defamer - Úvod | Bandzone.cz

God Defamer death-metal / Slovensko

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Human Seed
  Relics
 • A Residue of Mine
  Relics
 • Two Circles
  Relics
 • Teaser (Album: Relics 2014)
  Nezařazeno
 • Root of Violence (Tribute to Testimony 2012)
  Nezařazeno
 • Teaser (Album: Heavenly Hell 2010)
  Nezařazeno
 • Murders from the Past (Album: Heavenly Hell 2010)
  Nezařazeno
 • Another Day, Another Death (Album: Heavenly Hell 2010)
  Nezařazeno
 • Postmortal Indignity (Album: Heavenly Hell 2010)
  Nezařazeno
 • Revelation of the Almighty (Promo 2009)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Human Seed

(Upraveno: )

Rozhodli sme sa spríjemniť Vám sviatky zverejnením skladby Human Seed, ktorá sa nachádza na našom  CD "Relics", ktoré je už nejaký ten mesiac vonku. Ako je naším dobrým zvykom, aj v tejto skladbe sme využili pri nahrávaní pomoc nečlenov zostavy. Tentokrát je to rovno kvarteto v zložení Peter Fedorčák (chapman stick), Peter Šinkovič (spev) a Marko Petruš (kontrabas) a Stefan Aronsson (sólo gitara), ktorým samozrejme ďakujeme za vylepšenie celkového umeleckého dojmu :).

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Grace

Rok 2015 právě začal a je nejvyšší čas začít plnit naše sliby. Jak jistě víte letos slavíme krásných kulatých 20 let existence a k tomuto výročí jsme Vám slíbili plnohodnotné CD. Než-li se tak ale stane, připravili jsme pro Vás takovou ochutnávku v podobě čtyř skladeb, které jsme ve dnech 2. až 4.ledna 2015 natočili v Bzeneckém studiu SHAARK. Autorsky a skladatelsky se pod tyto songy podepsal náš nový kytarista Jirka Janíček, za bicíma už 20 let sedí a toto promo nabouchal Daffy, basu a zpěv má od začátku ve své moci Roman Křenek jež s Daffym tvoří pevný rytmický základ kapely.

Za zvukařským pultem již tradičně seděl a svou práci spolehlivě odvedl Pavel Hlavica.

Stylově jsme se chtěli vrátit do dob 90-tých let, kdy byl death metal hlavně ve Švédsku na vrcholu. Jak jsme se s tím poprali můžete posoudit při poslechu našich čerstvě nahraných skladeb.

Terry (Ennoia)

Ahoj kluci, vubec jsem vas neznala. Nahodou se ke mne dostalo vaše nové album a jsem vážně nadšená jak ze zvuku, tak ze skvělého techdeath prog metalu, ktery je podle me srovnatelny se zahranicni produkci. Tesim se, az budu mit moznost vas videt nazivo.

Zobrazit všechny názory