Hmodd´s
dakujem za pofanušikovanie :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
dakujem za pofanušikovanie :)
Díky za podporu, chlape. Ať se daří. Patricyo
Dakujeme za pridanie, cez leto aj skor sa vidime .Nech sa dari s pozdravom kapela IMPRESS :)
dikes za podporu, maj sa
cau, diki zy pridanicko tych ktorych kapiel :)
ked budu novinky ta sa doznas
zatim a sa trim :)
Zdarec, právě jsem chtěl napsat dík za přízeň a čučím, že už zas nejsi náš fanda, tak ať se daří.
Zdar chlape,
díky za přidání do oblíbených, doufám že někdy zahrajem i ve tvým okolí!
Ať se daří!
Punkx not sweet!
zdarec,extremni split 2009 mezi jihoamerickou bandou ANARKITRAN a ostravskym kypanim PISSED CUNT je ke stazeni na: http://www.megaupload.com/?d=B1XXFGXU
prijemny poslech!
díky moc za přidání.jojo,americké hitovky jso nám modlou :D
znáš plastic people of the universe nebo bad brains