LBCMUSIC.CZ - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

LBCMUSIC.CZ 13 let / Liberec

Playlist je prázdný :(

Fanoušek LBCMUSIC.CZ si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Liberecký hudební portál se rozloučí koncertem

Po šesti letech činnosti jsme se rozhodli ukončit projekt LBCMUSIC.CZ

Slzy smutku i radosti zamáčkneme 16. listopadu 2013 v Klubu Viadukt, kam vás tímto zveme na akci LBCMUSIC OFFLINE PARTY. Vystoupí kapely Look-out!, Attic Vanity, Kohout plaší smrt a Lost Angels. Více v článku...
 

Akce odstartuje úderem 19. hodiny, kdy začne hrát první kapela. Pořadí kapel zatím není úplně dořešené, ale budeme o něm včas informovat na fb stránce události.

Kapely:

Již potřetí zahrají pro LBCMUSIC liberečtí Look-out!, kteří loni vydali skvělou desku Growing Up a kromě pecek z ní uslyšíte i ty starší z první desky Hello Everybody z roku 2009.

Speciální rozlučkovou show si pro tento večer přichystá kapela Attic Vanity, která nedávno ohlásila rozpad, avšak odehraje ještě tento poslední koncert, na kterém se představí téměř všichni bývalí i současní členové kapely. Kluci zahrají průřez vybraných songů od vzniku kapely až po nejnovější EP, které při této poslední přiležitosti pokřtí!

Jako zástupce klasického punku vystoupí kapela Kohout plaší smrt. Ta nedávno vydala skvělou desku Vykřičený muž a natočila videoklip k písni Padesátka. Před dvěma lety byl na kohouty na oslavě našich čtvrtých narozenin solidní kotel a jistě se bude pařit i letos!

Příjemnou atmosféru večera nastolí Radek s Jirkou, kteří zahrají písně své liberecké rock´n´rollové kapely Lost Angels. Těšit se můžete na vlastní tvorbu, ale i úpravy světových hitů. Bude to zkrátka skvělý rozjezd akce LBCMUSIC OFFLINE PARTY!

16. listopadu 2013 tedy již nadobro přecházíme do pomyslného offline módu a doufáme, že všichni naši čtenáři, přispěvatelé a fanoušci regionální muziky - všichni, kdo jste nás těch 6 let podporovali nebo nenáviděli - budete při tom!!!

LBCMUSIC OFFLINE PARTY
Kdy: 16.11.2013 od 19 hod.
Kde: Klub Viadukt
Vstup: 50,- Kč
Vystoupí: Look-out!, Attic Vanity, Kohout plaší smrt, Lost Angels

Událost na facebooku

LBCMUSIC OFFLINE PARTY

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Sofistica

Ahoj, heavy metalový projekt z Turnova tě zve na svůj profil :) K poslechu a ke stažení zdarma je demo "Bájná země". Určitě si poslechni, zkritizuj, pochval, nebo se staň při nejlepšííím naším fanouškem :) Předem mnohokrát díky ;)

Zobrazit všechny názory