Sights - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sights metalcore / Liberec - Praha

„Debutové album Behind The Mask právě k poslechu!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Farewell to the Past- Behind the Mask (2014) 4 094 ×
  • The Unchained- Behind the Mask (2014) 2 213 ×
  • Circumstances- Behind the Mask (2014) 2 428 ×
  • Arise- Behind the Mask (2014) 2 502 ×
  • Another Mortise- Behind the Mask (2014) 1 711 ×
  • Caesar- Behind the Mask (2014) 1 893 ×
  • Mr. Meddler- Behind the Mask (2014) 1 451 ×
  • Cavite- Behind the Mask (2014) 1 376 ×

Bandzone.cz Tip týdne

22. června 2015
Metalcore v Česku, říká se, byl za zenitem ještě dřív, než tu vůbec začal směřovat ke svému vrcholu. A můžu potvrdit, že vlna metal core, death core, a dalších core oblastí hudební světa zasáhla nepřehlédnutelně i Bandzone.cz. Uspět v té záplavě mohly jen kapely, které posunuly svoji variaci na zahraniční rodiče celého tohoto pokolení na vyšší level a to zejména v detailech. Jednou z takových kapel jsou pražsko liberečtí Sights, kteří přinesli žánrově nijak vybočující, přesto však s uhrančivou přesvědčivostí provedený metalcore na úrovni světového standardu. Přes zvuk, aranžmá i výkony zpěváka s nekonvenčním občanským jménem Paolo Ricci až po promyšlené, podstatně uvolněnější mezihry mezi jednotlivými heavy pasážemi se jedná o naprostou špičku v tomto žánru u nás a slušný nadprůměr v rámci Evropy. Díky poměrně nízkému věku a chuti brousit i do měkčích melodičtějších vod cítím v případě Sights velkou šanci zpřístupnit svoji tvorbu širšímu publiku. Klidně až na úroveň hitu Drown od Bring Me The Horizon. Spolupráce s nějakým mimožánrovým producentem by jim mohla mimořádně prospět a společně by mohli prolomit bariéru nálepky "další metalcorová kapela". Bylo by fajn mít tu jednu kapelu, která by podobně jako BMTH i se zachováním tvrdosti, výrazu a energie dokázala připravit stravitelnější mix všeho, čím se stal metalcore před lety tak oblíbený.
Michal Novák
zakladatel Bandzone.cz
Další BZ tipy tydne »

Fanoušci: 355

Spřízněné kapely: 9

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
6
Návštěv celkem
21 145
Poslechnuto skladeb
18 852
Profil registrován
9.12.2013

Novinky

TOUR 2016!

Upraveno:

Srdečně Vás zveme na naše další turné po boku kapely LANDLESS.. Tentokrát závítáme do několika míst v České republice a doufáme, že Vás opět uvidíme ve velkém počtu!! 
Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

Zobrazit všechny názory »