o mně ...
kde začít ? snad životem, jeho cestou.. drsnou ale i krásnou .. tím ... odpočívám, hledám neobjevitelné, prožívám, žiju život pomaleji a vážím si porozumnění a tím krokem k porozumnění někdy padám do extáze, do ticha, nirvány
Miluju jednu moc báječnou osobu! svoje rodiče! své psisko! mám ráda hory se snahou pokořit je, rajskou omáčku, taky dobrou společnost, divadlo, kino, billiard, bowling; léto, cestování, oranžovo, zeleno, modro; změny, stanování, přístavy a
adrenalin
a musiku ... jasně ted no.1CD je St.Anger - a je toho víc.... hlavně když je husí kůže ;o)