Bahrainn - Úvod | Bandzone.cz

Bahrainn bluegrass-metalcore / Klášterec nad Ohří

Sledovat

Bandzone.cz Tip týdne

05. června 2006
Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Živte mou beznaděj - Na nitích - 2006
  Nezařazeno
 • Sám - Na nitích - 2006
  Nezařazeno
 • Procitnout - Na nitích - 2006
  Nezařazeno
 • Na nitích - Na nitích - 2006
  Nezařazeno
 • Boj Stád - Na nitích - 2006
  Nezařazeno
 • Obraz, co kreslí mráz - Na nitích - 2006
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Pořádáme druhý ročník Ivalfestu - 20.08.2011 Letňák KLNO

Ivalfest je multižánrový hudební festival, konající se již podruhé v letním kině v Klášterci nad Ohří. Letošní ročník proběhne 20. srpna a nabídne žánrově širokou škálu interpretů z celé republiky; věříme, že tato pestrost zaujme každého příznivce skutečně dobré, neokoukané a původní české muziky.

 Vedle místních stálic Bahrainn a New fresh pleš, se tu představí velmi nadějná Darja, hrající posthardcore, a ze sousední Kadaně, to budou také mladí Nascore - hrnoucí deathmetal-core. Velkým, nejen lokálním, lákadlem bude set trueshool rapera eLKy, který po vydání super alba  Deník cestovatele patří nepochybně mezi špičku české hip-hopové scény. Nenechte si ujít ani jičínskou Killerpandu sbírající, se svým neotřele znějícím crossoverem jeden úspěch za druhým. O tom, jakou fascinující atmosféru dokáží jen s bicími a houslemi vytvořit dva kluci ze Sušice, Vás přesvědčí Orchestra. Následováni budou skvělými pohodáři od Varů - SHOE CUT, kteří umějí vlnami funku, bluesu, jazzu i reggae, roztáhnout koutky úst do nestandardních míst, tak jako na minulém ročníku Ivalfestu. Naopak premiéru tu budou mít kroměřížští Candy Meatworks – sladkost pro milovníky perkusivní baskytary a nekompromisně pojatých rytmů. Jistým odlehčením bude netradiční vystoupení tanečního seskupení Crazy Body Rockers, kteří si pro nás připravili zbrusu novou show, plnou breaků, danců, metelců…..…..Závěrečnou masáž nabídne ostravská BBYB, jako představitelé monumentálního grind-tek-marast rachotu.

 Exklusivní lahůdkou bude vystoupení přední české jazzové vokalistky - Jana Koubková se na Ivalfestu uvede se skupinou Poetic Filharmony. Od této symbiózy nečekejte nic jiného, než obrovskou porci pulzující atmosféry, energie a psychedelie. Na jedinečnosti přidává i to, že se bude jednat o první vystoupení mimo pražský křest jejich společné nahrávky.

 Nezbývá tedy, než si vepsat do kalendáře třetí srpnovou sobotu, jako den vyhrazený Ivalfestu - festivalu hudební energie všech žánrů!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

Zeli

Na Bandzone festu sem cekal az nastoupi curaci z klasterce
. A prijel buldozer. Nezapomenutelny. Diky. Zdravim Jaryna Zeli.

4Him

Přátele. Toto byl a bude nejlepší hardcore co jsem kdy v Čechách slyšel. Jen si přeji aby to znovu ožilo. Zpěv na vysoké úrovni. Kytarové party jsou originálně a drsně napnute. Basa je meziplanetární. A celková koncepce skladeb má hloubku a poselství. Kluci.. klobouk dolů !!

Zobrazit všechny názory