Čo Koho Do Toho
zdar ...hráme punk-rock,hc možno zaujme ...maj sa ...http://bandzone.cz/cokohodotoho
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdar ...hráme punk-rock,hc možno zaujme ...maj sa ...http://bandzone.cz/cokohodotoho
Zdravíme, poslechni si na našem profilu 3 nový songy, jako ukázku z našeho novýho CD (resp. 2CD). Lze ho i objednat, mail je na profilu v "info o kapele". Díky za přízeň!
EVELYN - Dark Atmospheric Metal, zapraszamy do odwiedzenia naszego profilu i POZDRAWIAMY
Ahoj,
rád bych tě pozval na profil naší mladé kapely Relaps.Právě jsme vydali desku "Sochy z bílkovin", ze které máme na profilu malou ukázku. Budeme rádi za koment či konstruktivní kritiku. A třeba se ti zalíbíme a budeme se potkávat na koncertech:-))
http://bandzone.cz/relaps
P.S.:Omlouvám se za spamming:)
dojeli sme výborně o fotky zájem máme a další akce?proč ne..tentokrát určitě odehrajeme:)míň drog a víc energie..jinäk akce skvělá kapely, lidi..takhle dobře už sem se na koncertě hodně dlouho nebavil..takže dík moc a za repete budem moc rádi (už jen kvůli spravení reputace)
Zdarec díky za přidání :)
Zdravíme Tě náš fanoušku! Rádi bychom Tě upozornili na možnost hlasování pro Signal Drive v České Desítce rádia RockZone 105,9. Hlasovat můžeš zde: http://www.rockzone.cz/ceska-desitka (je to jen jeden klik, za který Ti předem děkujeme:-))Dále bychom Tě rádi upozornili na náš FB profil http://www.facebook.com/signaldrive kde mimo jiné dáváme info o koncertech a dalších aktivitách. Měj se fajn a děkujeme za přízen, tvoji Signal Drive.
Krásné dny!!! Pojď si s námi nevážně s jedním okem zavřeným a druhým venku z důlku zameditovat :) Nebo si pust do obrovských beden náš ignuovský youtube: http://www.youtube.com/user/maroslav… … Zdraví Šolmes. Také můžeš navštívit naše stránky: www.ignu.cz a nebo si rovnou pustit naše žůžo radio Ignu: http://www.ignu.cz/radiomp3/radio.php ......
Pozvánka: v sobotu 14.7.2012 od 15 hodin se v Plánici uskuteční desátý ročník open air festivalu Lampa v Háji, zahrají: Trautenberk, BTnJ, Brenda 5, Underfloor, Orchestra, Infinito, Selfish son a Entropie.
Sice to trvalo ale přeci. Měj se a někdy zalemtáme :-)