Whispervoid
Čau Radime, nahráli jsme demo, pojď si poslechnout nech koment, budem rádi! měj se v té Anglii!
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Čau Radime, nahráli jsme demo, pojď si poslechnout nech koment, budem rádi! měj se v té Anglii!
Čůůůs KILLA,
27. 6. pořádáme akci ve 13' :o)
Zahrajou super kapely jako Kobližci, Overhype a thievs in streets ... My se taky ukážem ;o)
Tak určitě doraž bude to fajn!!! :o)
Čau, já používám nejradši REMO EMPEROR. A to jak pískovaný tak průhledný. Na koncerty coated a ve studiu clear. To mi zní na mých bubnech tak asi nejlíp=) Ty EVANSY moc neznám, ale podle jednoho odborníka jsou na tom podobně jako REMO, tak určitě neuděláš chybu, když do nich oblíkneš bubny;-) Měj se fajně!! Tom
Ahoj Killere, díky za přidání si nás do oblíbených i za pochvalu!! Vážíme si toho, přejeme hodně úspěchů s kapelou a rádi Tě uvidíme na našich koncertech, nebo třeba na společné akci!! K tomu co píšeš: Zatim se nás žádná sláva nedotkla, ale protože už nejsme mlád'ata a vidíme, kolik je s kapelou práce, jsme prostě vděční za každýho spokojenýho fanouška a tak to zůstane i do budoucna;-) Díky za přízeň, měj se parádně a naviděnou!! Tom -RB-
Zdravíme :-)
tento pátek opět zavítáme do Opavy, tentokrát to rozjedem v Music clubu 13 s kapelami Come and play a Wishlist, takže určtiě přijďte celá kapela, můžeme navázat kontakt a v budoucnu něco vykutit....
The Cornflakes :-)
Čaues :-)
vidíme pozvánku od Germu, nicméně tě chceme pozvat i my osobně, takže pokud nemáš v pátek program, určitě doraž do Jamu, více můžem vidět na našem profilu.....
The Cornflakes :-)
Ahoj Killere , přijmi prosím naše pozvání a přijď tento pátek do Jamu v Opavě na náš koncert! Hrajeme jako druzí, s novým členem, společně s kapelou The Cornflakes, akce začíná v 20:00! Přijď nás podpořit, rádi Tě uvidíme! Zdraví Tě kapela GERM! Můžeš si s klidným srdcem vzít i župan! Vivat La Zach! :-)))
Ahoj Killer, pozyvame Ta na koncert 15.5.2009 do JAMu v Opave kde okrem nas vystupia:
FISH & CHIPS, Insane (HU) a Route 20!:)
Ani nemluv, na bandzone se nám poslední dobou stávaly taky drsné věci - mizely námi přidané kapely, zmizelo i pár fanoušků, dokonce mizely i komentáře z blogu - no děs. Už to ale přestalo, tak snad jsou tyto komplikace pryč. Tak fajn, těšíme se na toho 8.5.! Jsme rádi, že dorazíš! Mej se!:-)
Moc děkujeme. Těžko vyjádřit jak jsme rádi, že se Ti tolik líbilo. I nám se líbilo a díky, že jsi tam byl. Ale co to vidím??? Jak to, že Germ není ještě stále Tvá oblíbená kapela??? To je nebalost! :-))) Ne, dělám si prdel. :-))) Fakt dík že jste dorazili a dovol, abychom Tě touto cestou pozvali dne 8.5. do Jamu. Budeme tam hrát ještě s dalšími 2 kapelami a bude to supr akce. Velmi rádi Tě uvidíme znovu! Měj se supr! Zdraví Germ.