Raptor Koch
čau bejbe ! ak maš už dosť skupin na jedno kopyto tak chytro na moju stranku. Ked ovšem maš rada poriadny rokenrol !
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čau bejbe ! ak maš už dosť skupin na jedno kopyto tak chytro na moju stranku. Ked ovšem maš rada poriadny rokenrol !
Ahoj,
Máme nový klip a song v playeri - Mankind Overboard
Príď pozrieť :)
Zdraví No Brake
Ahoj! Dneska jsme vydali nové EPčko
a celé si je můžeš poslechnout na našem profilu.
Třeba se ti budeme líbit.
Měj se fajn, Tonecat
ahoj, vydali sme nové CD, všetky skladby nájdeš v našom profile http://bandzone.cz/pellmell59 prajeme príjemné počúvanie :)
Ahoj.
Pozývam ťa vypočuť si moje skladby. http://bandzone.cz/thedzem
ahoj
celý náš album HANDS INDIE AIR si odteraz môžeš vypočuť na našom bz profile
zdraví NO BRAKE :)
Ahoj, zvu tě k sobě na profil za poslechem písní z šedého Ústí nad Labem. Komentování a stávání fanouškem vřele vítáno. Will Eifell
Ahoj, pojď si poslechnout naše nedávné pokřtěné EP Lizpichposhanu. Právě jsme ho i uvolnili k volnému poTAHU, takže sosej, poslouchej a když nám o tom něco napíšeš budeme rádi..
WWW.bandzone.cz/fakeit
A když nám začneš fandit, máš u Karla překvapení.
Měj se Fejkovic
Downbelow ti děkují za zájem
a zveme tě na náš facebook – http://www.facebook.com/downbelowtheband i web http://www.downbelow.cz, kde si můžeš stáhnout naši muziku.
Měj se hezky
Ahoj KEI, ďakujeme za slová chvály! Možno ani nevieš ako veľmi nás to teší :) Samozrejme úplne najviac je keď vidíme symaptických ľudí baviť sa na našej hudbe a bez preháňania, nedala si sa prehliadnuť ;)! Bohužiaľ sme sa včera už nestretli, ale dáme vedieť ohľadom tej akcie ktorá bude v sobotu 13.4.! Pekný deň, vidíme sa!!