Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

J.U. Ray Muž / Holešov

Playlist je prázdný :(

Fanoušek J.U. Ray si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Vepřový svět kapely Broug

Zdravím příchozí!

Čas pokročil a doba je tak daleko, že už ani není vidět. Naposledy jsem sem psal příspěvek před téměř čtyřmi lety, takže je na čase profilový blog trochu aktualizovat. Po osobní i profesní stránce toho bylo hodně, ale to tu není podstatné. Podstatná je hudba.

Letos je to už šest let, co začal fungovat Broug. Někteří jej označují jako kapelu, jiní jako hudební projekt či kulturní úderku. Přes různé obtíže jsme se dokázali nerozpadnout a fungujeme dodnes. Dokonce se nám podařilo během loňského léta nahrát v brněnském Studiu George Lukase (http://www.georgelukas.cz) naše debutové album, které jsme nazvali podle textu jedné z našich písní "Vepřový je svět". Album je již nyní zčásti ke slyšení na kapelovém profilu, tamtéž jsou i kontakty pro objednání CD ve fyzické podobě.

Pokud se všechno podaří, jak má, mám v plánu se vrátit sem na blog dříve než za několik let. Chtěl bych sepsat historii našich nahrávek s Brougem, aneb jaká byla trnitá cesta z břeclavské zahrádky přes Šelepku a Lávku k našemu prvnímu albu.

Zatím se tedy mějte, a chcete-li, naslouchejte Vepřový je svět! http://bandzone.cz/broug

Keep rockin'!

J.U. Ray

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

My Wave

Ahoj, pokud ti chybí My Wave, můžeš zkusit novou kapelu jejich kytaristy - Corps of Noise ( http://bandzone.cz/corpsofnoise ). Bude skvělý, když si je poslechneš / úžasný, když jim napíšeš jak se ti líbí a BOŽÍ, když si je přidáš do oblíbených a staneš se fanouškem.
Díky Daniel (ex-My Wave,Theresa)

Zobrazit všechny názory