Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Doro & Warlock Revival heavy-hard rock / Přerov

„22.04.2017 Hluk u UH“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

NAPSALI O NAS: ROCKPALACE.CZ - REVIVAL SPECIAL

Upraveno:

ROCKPALACE

Na portálu ROCKPALACE vyšel článek věnovaný revivalovým kapelám. Oslovil nás redaktor Daniel Talanda a třech revivalů se ptal na 10 otázek, jak to v kapelách funguje.

ROCKPALACE.CZ - REVIVAL SPECIAL

Úvodem: Revivaly jsou u nás i ve světě uznávaný fenomén. Jak ale vznikají? Je to práce, nebo koníček? S jakými se setkávají reakcemi? To i mnohé další se dozvíte níže. Abych dosáhl pestrosti a objektivnosti odpovědí, oslovil jsem pro Vás rovnou tři revivalové kapely. Za Halford Revival promluvil Petr Varhaník, za Doro & Warlock Revival odpovídala Marketa "Doro" Bubik, no a na závěr za český revival - české skupiny, Wananastowi Vjecy se obětoval Radek Vondráček.

Jak se jmenuje Váš band, a odkud jste?
HALFORD revival: Tak náš band se jmenuje HALFORD REVIVAL. Jsme z Prahy, i když ne všichni členové jsou Pražáci.

DORO & WARLOCK revival: Použili jsme klasický název DORO & WARLOCK REVIVAL. DORO je v první části proto, že je stále aktivní hráčkou a hlavní ikonou, WARLOCK v druhé části je její bývalá kapela, která fungovala jen v 80. letech a úspěšně prorazila do heavy metalového světa, na které DORO od 90. let dosud navázala sólovou dráhou. Obě části názvu této formace jsou proto nedílné. Náš revival má stálé sídlo v Přerově, ale členové byli a jsou z různých koutů olomouckého kraje.

WANASTOWI VJECY revival: Wanastowi Vjecy Revival - jsme z Bíliny (okres Teplice).

Více na výše uvedeném ROCKPALACE ;-)


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

strom6661

Díky za pozvání. Všechno šlape jak má, výborný zvuk, dobrý zpěv. Strom (Velký Kulový)

MAKY *DORO* ♪♫

Žasnu nad tím, kolik (9) se nám zde vyrojilo příspěvků během 5 dnů a všechny kladné. Moc vám všem díky za podporu! Hlavně ať se ale potkáme i live na našem koncertu a ne jen u 2D písemné konverzace ;-). Tak třeba například 18.03.2017 ve Víchové u Jilemnice, 22.04. v Hluku u UH, 01.06. v Pasohlávkách, 09.06. v Rokytnici u Třebíče, 08.07. v Šumvaldu, 22.07. v Brusné u Tišnova, 05.08. v Křelově u Olomouce, a další open akce ještě přibudou ;-)

Zobrazit všechny názory »