Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Doro & Warlock Revival heavy-hard rock / Přerov

„18.03.2017 X. Vyhánění pavouků Víchová u Jilemnice“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

JUBILEJNÍ 10. SETKÁNÍ NĚMECKÉ A ČESKÉ DORO I KAPEL

Upraveno:

Letošní zastávka DORO & BAND 02.12.2016 ve Zlíně byla pro nás skutečně výjimečná! Masters Of Rock Café Zlín je ideálním místem konání, protože to máme blízko, parkování až u haly a vchody-východy směrem do parkoviště nákupní zóny. Setkání sice probíhalo opět hrozně hekticky, protože se do cesty znovu plantal jeden manažer škodič stejně jako před dvěma lety v Brně, ale jeho omezování jsme odolali a skvělý koncert zakončili úžasnou foto vzpomínkou. Dle přání se nám podařilo foto obou kompletních kapel, což je poprvé v naší dlouhé historii. A není to jediná velká šťastná novinka v naší kapele oproti minulosti! Čekala jsem v setlistu čerstvý materiál, ale zazněla jen jedna novinka "Love´s Gone To Hell". Skladba "The Night Of The Warlock", kterou Doro v papírovém setlistu neměla zahrnutou, byla končeně zpestřena live čarodějem. Na začátku skladby "Out Of Control" měla Doro textové okno. Jinak vše ostatní tradiční srdcovka.

Více na http://www.doro-revival.com/clanek.php?id=126

Doro & DORO - Masters Of Rock Cafe Zlin 02.12.2016

DORO REVIVAL & DORO BAND - Masters Of Rock Cafe Zlin 02.12.2016


Zobrazit všechny novinky »

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

MAKY *DORO* ♪♫

Žasnu nad tím, kolik (9) se nám zde vyrojilo příspěvků během 5 dnů a všechny kladné. Moc vám všem díky za podporu! Hlavně ať se ale potkáme i live na našem koncertu a ne jen u 2D písemné konverzace ;-). Tak třeba například 18.03.2017 ve Víchové u Jilemnice, 22.04. v Hluku u UH, 01.06. v Pasohlávkách, 09.06. v Rokytnici u Třebíče, 08.07. v Šumvaldu, 22.07. v Brusné u Tišnova, 05.08. v Křelově u Olomouce, a další open akce ještě přibudou ;-)

Zobrazit všechny názory »