Marie
Ahoj, koukněte na náš novej klip, ve kterém si zahrál i Kuba Ryba z Rybiček 48.. Díky, mějte se krásně a jestli rušíme, tak soráááč... zdraví kluci z bonebroke.
http://bandzone.cz/bonebroke?at=video…
http://www.facebook.com/bonebroke
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, koukněte na náš novej klip, ve kterém si zahrál i Kuba Ryba z Rybiček 48.. Díky, mějte se krásně a jestli rušíme, tak soráááč... zdraví kluci z bonebroke.
http://bandzone.cz/bonebroke?at=video…
http://www.facebook.com/bonebroke
Ahoj juro chtěl bych tě pozvat na koncert Love n Riot který se uskuteční 26.3.2010 v Českém Těšíně v klubu MotorHouse na nádražní 3.
zahrají zde:
Red Inserct- punk rock Rakovník
Aqva Silenta- punk rock Ostrava
Estar Alerta- hc punk violence Valašsko
Papa Furat La Muerte- 666 Hc se dvěma basama Valmez
start 18:00
více se dozvíš zde http://www.facebook.com/event.php?eid=.… nebo na našem profilu =o)
Ahoj Jirko,
chtěl bych tě pozvat na Benefiční Koncert
věnovaný Antifašistické Akci Ostrava.
Na koncertě vystoupí:
---------------------
Munícia oicrust ze Slovenska
www.bandzone.cz/municia
---------------------
Edelweiss Piraten
www.bandzone.cz/edelweisspiraten
---------------------
Němá Barikáda
www.bandzone.cz/nemabarikada
---------------------
Empty Hall Of Fame
www.bandzone.cz/emptyhalloffame
---------------------
Noc Barikád- streetpunk z Otrokovic
Akce se uskutěšní 5.12.2009
v Českém Těšíně v klubu Liberte
od 20.00 hodin :-)
C@w! Konečně jsme nahodili naši první nahrávku ze studia. Zkus poslechnout a napsat, co ty na to xD Díky, ZV *A když se budeš stydět, okomentuj jen fotky bez oblečení, který taky brzo nahodíme :) ŁŁ
Čau Jura...
zveme Tě na náš profil, kde můžeš po lžičkách ochutnávat "prague gru"n"ge crew" a nový songy z nový desky:)
měj se fajn - r'n'r AS
ahoj Juro díky za chválu sme podstěni a sme rádi že se ti to tolik líbí to se ví že bysme o tu gig zájem měli jinak telefon je 608 234 753
kontakt: kapela zavináč pankix.cz ;o)
Ahoj jura182, dotkni se nových tracků na našem profilu ;o)
Ahooj:) Diky moc za podporu!
A kdyztak.. 7.11. v ROCK CAFE!
Tesime se,
FT!
S@LUT Dik za pridani a za anarchostariky z Tesina G€LD$HIT Kub@