Auditor - Úvod | Bandzone.cz

Auditor punk-rock / Český Těšín, Orlová

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • AuditoR - Let me..._(live)
  Nezařazeno
 • AuditoR - INTRO
  Nezařazeno
 • AuditoR - Zrcadlo_(live)
  Nezařazeno
 • AuditoR - Motorystyczna_(live)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Nějak jsme zapomněli...

Milí a drazí fanouškové a fanouškyně - po roce jsme si na vás vzpomněli, abychom vám dali oficiálně vědět, že se divadelně-hudební uskupení AuditoR definitivně rozpadlo. Odchod Pavla a následně Ewy měly za následek ztrátu chutě do další práce; nezdar v hledání schopného basáka a zpěvačky vše usnadnil.

Tímto vás můžeme akorát pozvat na profily grup přeživších někdejších členů této kapely, a to Ježkův Haircut Offense a Vladův PostCoal. Obě tato hudební tělesa měla tu čest si zahrát v polovině srpna roku 2009 na karvinském festivalu Dokořán a dostala tak jedinečnou příležitost rozšířit své fanouškovské řady.

 

Viva la rokenrol, děcka.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

jaryna

Vážení muzikanti. Omlouvám se, že nabízím své služby prostřednictvím Vašeho profilu, ale nemohl jsem najít na Vás žádný jiný kontakt.
Mrkněte prosím na moje nahrávací studio http://heluska.cechova.sweb.cz/Web%2… , snad by jste mohli tohoto využít.
Ještě jednou sorry a těším se na možnou spolupráci. Jarek Opiela

Zobrazit všechny názory