jak - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

jak Praha

Playlist je prázdný :(

Fanoušek jak si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.


Blog

brno

brno, sprav moje zlomené srdce...

na rodinném výletě do brna se v autě podávalo kafíčko v termosce, václav moudře rozprávěl o severní koree, kapele tým 4D a rodičové pavel s danielou si koupili zmrzlinu. dálnice mizela pod koly - jupí a potom vašek usnul.

dotloukli jsme se do desertu a hráli jsme pinball. všechno houkalo a svítilo a míček lítal plechovými  paralelními vesmíry tak krásně ladně a překvapivě jako když bjetka zametá na kubáni. ruka z krabičky nám míček sebrala. 

potom nakráčel do desertu televizní štáb, to už tak bývá, když do brna přiijede kapela z prahy. 

potom nakráčel do desertu petr lorenz, pod jehož obrazem jsme seděli.

potom přišli zelené koule. hráli jako o život. a oni hráli opravdu o život, protože jsou biopunková kapela a jejich umění zachrańuje planetu. a páření jezevců je kamarád. a taky hezky mluvili o nás, to bylo milé.

štěpán hájek kázal jako o život, protože je farář a faráři kážou o životě a nejlépe i o život a štěpán hájek kázal hezky. jednoduše, výstižně a zvěstně. jeho kázání mělo dopad i do mého života a projevilo se to hned po koncertě. od auta jsem se vvrátil do klubu na bar, abych se zeptal, jestli jsme na  účtu nepřesáhli tři sta korun. zaplatil jsem třicet dva korun, které tam byly navíc.

no a tak. lidi byli krásní, nebylo jich moc, ale bylo jich dost a byli moravsky srdeční a kolovala mezi námi a jimi jakási dobrá atmosféra a jakýsi exhibičně-fanouškovský dialog. 

rozmluvil jsem se do svého mikrofonu a lidi se shovívavě usmívali mým vtipům a to jsem jim přičítal k dobru. byla to zase taková milá undegroundová smršť, kde nám skoro nic nesedělo dohromady, ale nějak se to tak živočišně celkem zdárně ubíralo někam kupředu, až koncert skončil a my jsme odcházeli z pódia s dobrým pocitem a po dvou přídavcích.

s dvěma brněnskými ženami jsem  hrál pexeso.figurovalo v něm nekonečno, penis a bicykl... to je pro brněnské dívky rozhodně typické.

dálnice nám mizela pod koly a já jsem po pěti pivech konverzoval s pokornými o uplných nesmyslech(po svých pěti pivech ne po jejich). s chlapci jsme se bavili o skupinovém sexu.

a´t žijí bohoslužby desert, kázání a kapely. evangelium a hudba. ježíš  a underground. chi chi

kázání:  http://www.stepanhajek.mysteria.cz/desert33.htm

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory