mohyla smrti
ale dobrý podvečer, panáčku:D
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ale dobrý podvečer, panáčku:D
Díky ti Jakobe:-)
Drahý Jacobe. Velmi si s bratrem vážíme Tvého krásného hlasu. Děkujeme za přidání do oblíbených kapel a upozorňujeme, že na našem profilu si můžeš poslechnout zbrusu nové 4 písně. Kompletně v českém jazyce, protože je krásné, když si lidé rozumí.
Alter Ego & Emozpěv.2008
Ahoj Jakube! Tve Bradavky ti moc dekujou za podporu ;) Senta
Ahoj tak jak se ti líbilo ve Stříbře??.. Jsem ráda, že jsem vás po dlouhý době slyšela..;o)
zdravííím do rokycan... :) táák co jak se ti libil zbytek koncertu? těším se na další podobnou akci..kde budete zase hrát...měj se ahoj:))
Afro, Afro.. Já Tě prostě žeru :o) Těšim se v sobotu na Stříbro..
My děkujem!