4FaL
ahoj, sme mladá kapela z Liptovského Mikuláša hrajúca rock s prkami punku a popu, ak budeš mať čas a chuť vypočuj si nás :)
s pozdravom 4FAL
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ahoj, sme mladá kapela z Liptovského Mikuláša hrajúca rock s prkami punku a popu, ak budeš mať čas a chuť vypočuj si nás :)
s pozdravom 4FAL
Ahoj pozyvame ta na akciu Punk night in Bytča vol.1 sobota 25. 2. 2012 18:00
detail akcie najdes na nasej stranke pekny den prajeme :) FUCKING WORLD
Ahoj, dekujeme za pridani a doraz na nektery nas koncert, budem radi
Dik Ondrej Trumpeta
Ahoj !
Zveme tě k poslechu naší domácí amaterské indie-rock tvorby:
- Tajemný třpyt
- Návrat domů
- Ve výletnickém oděvu
- Podzimní
a další...
Předem díky za poslech ;)
PS: Hezký profilový obrázek. Podobně psychedelické jsou myslím i některé naše texty