Org - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Org Muž, 29 let / Brno

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Org si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Utkání

A motorový závodník startuje a řeže... Pravá strana nechce povolit, a proto se přemísťuje na levou a...úspěšně kosí 60 stupňovou zatáčku, která protivníkovi podřezává nohy v kotnících. Bejsbolovou holí vráží do něj a pravý kotník odlétá až někam mimo zatravněnou plochu.

Ale úhlavní nepřítel se nevzdává. Odolává nápor, který přibyl na jeho leve polovině a drží se zuby nehty. Manželka křičí: "Já ti věřím, Ty to dáš a zvítězíš nad nepřítelem!!"

Huráááááááá, křičí fanoušci, když jeden z hráčů vypadává ze hry. Je tomu tak. Úhlavák nepobral 40 stupňovou zatáčku a padá zmožen k zemi za pochybného praskání kostí všech končetin a posléze i trupu.

Jeho soupeř dále už neřeže zatáčky, jelikož se dostal na rovinku (180 stupňů) a bez problémů projíždí zbytky svého soupeře. Vítězoslavně brněním motoru pokřikuje:"další pán na holení?!" "Gratuluji, Hurá, Hurá" nadšeně křičí fanoušci, kteří netrpělivě sledovali celý zápas. V očích všech se zračí otázka:" Bude se v boji pokračovat, nebo ne?"

Vítězi došel benzín, a tak odchází z místa utkání za pomoci všech managerů a fanoušci je následují a křičí:"sláva motorové pile!!! Přežijeme v teple další zimu!"

 

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Tempus

Ahoj, právě jsme vydali debutové album! Ukázky z něj jsou k poslechu na našem BZ profilu. Díky za podporu, Tempus :-)

Darkil

Ahoj, právě vydáváme nové album "Jsem někdo jiný" a rádi bychom tě pozvali na náš profil k poslechu několika nových skladeb z tohoto čerstvého CD.
Budeme rádi, když nám napíšeš i svůj názor. :-)
Měj se.
Darkil - www.bandzone.cz/darkil

Zobrazit všechny názory