The Secret Monday - Úvod | Bandzone.cz

The Secret Monday punk-rock / Strážnice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Born to make a Difference-Preview
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Hledá se KYTARISTU a BASÁKA !!!

Čus, Kapela Born to make a Difference hledá do svých řad KYTARISTU a BASÁKA!! Zde je naše první vlaštovka v Playlistu. Kontaktujte nás !! Vajcner.r@seznam.cz

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

The Secret Monday

To Jan: Dík za názor určitě na sobě máknem, každopádně tady ty nahrávky jsou spíš takového "informativního" charakteru myslím si, že normálně to dokážem zahrát po všech stránkách líp, ale bylo to pořád lepší než tu nemít nic. Chceme začátkem příštího měsíce nahrát něco dalšího a v lepší kvalitě, tak snad se to tady pak objeví a bude víc songů.

Bez profilu

jan

spevak skus spivat to ATST tak ze sa nebudes snazit napodobnit DeLonga lebo zni to celkom divne ostatne songy su v pohode a bubenik nech maka na sebe a bude to dobre vzdy je co zlepsovat :)

Zobrazit všechny názory