Problem
ahoj ahoj ... dakujeme krasne za priazen a pridanie sa k nam ... ROCK oN
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ahoj ahoj ... dakujeme krasne za priazen a pridanie sa k nam ... ROCK oN
no tesim teisme:)..dufma ze dojdem :)
jeeeej..ZAMALINKOOOO:) teraz som najwac stastna :D hhh ked mi napisali...bose Tomii tešíme sa na koncertik ze??? :) budeme sa navzajom?:D ehhe mnoo owkej :P
sa budeme cervenat navzajom:)..aha zoci voci ti pofenjuovalo:D
ale mnooo....nemusiis:D či??? tak aj ja sa budem:D
Ahoj, dakujeme za pridanie:)
sa cervenam:):D
mno hajzel nee..ale šmejd:D :) ale newadi...este ze si to naprawil poslednou wetou:D este ze je to takee uprimnee..wsak pletenočka moja krasnaaa :D:D:D cmuuuuuk:) :D
ouuu:D..no prepac mi to:DD..ja som taky hajzel:D..a tak to skratim vsetko ze ta milujem zena moja:D
:-* :-)
jeej Tomaško moj....si sa mohol aj wjac pochlapit :D hhh ja ze mi tu napises neco take krasne dlhe : D:D :D hh a ty nic:D: D:D