Rosie
Ahoj, jsme kapela Rosie ze Slaného a řádi bychom tě pozvali na poslech naší nové desky, kterou jsme v žáří vydali. Koukni se k nám na profil a napiš nám nějaký názor budem rádi!
Rosie
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, jsme kapela Rosie ze Slaného a řádi bychom tě pozvali na poslech naší nové desky, kterou jsme v žáří vydali. Koukni se k nám na profil a napiš nám nějaký názor budem rádi!
Rosie
Ahoj!
Ak máš rád/a dobrú metalcorovú muziku,
určite si musíš čeknúť mladú sympatickú kapelku z Košíc,
ktorej vyšlo kvalitné demo.
Neváhaj, vypočuj, poprípade nejaký ten lajčík na knihe ksichtov tiež nezamrzí ;).
Must hear!!!~~~~>>>>> http://bandzone.cz/meredithband <<<<<~~~~~
V prípade, že nás budeš chcieť podporiť, budeme hrať vrámci semifinále súťaže ROCK ME FEST 23.10.2012 v Novej Pekárni v NITRE.
Ďakujeme
!Ahoj!, srdečně tě zvu k poslechu našeho nově nahraného EP na wwww.bandzone.cz/bonebroke . Kdybychom se zalíbili, uvítáme, když si nás šoupneš do oblíbených a ještě mnohem víc, když nám někdy přijdeš na koncert. Kdyby byl zájem, tady je náš facebook - www.facebook.com/bonebroke . Roman
Cau, nahrali sme nove songy, najdes ich v prehravaci na nasom profile :)
Ahoj girl from hell! Zveme naše fanoušky ke zhlédnutí nového videoklipu k písni The One. Přejeme hezký den!
Zdravíme Ta
Mame nové demo CD , skladby z neho si mozes vypocut v profile. Verime ze sa Ti zapacia.
RebelSky
Ahoj Girl, přicházíme s novinkou pro naše fanoušky. Každý měsíc "sedmého" bude vycházet nový seriál Memphis Story :-) Všechny díly najdeš u nás na profilu. Přejeme příjemnou podívanou! :-)
Ahooj Girl, právě jsme dokončili novou skladbu a fotovideo - Your Love Is Gone. Rádi bychom tě pozvali k poslechu :-) Měj prima den
Ahoj girl from hell,
sme kapela z Piešťan, hráme hmmmm... asi mix punku / rocku / HC so ženským vokálom. Pozývame ťa na náš profil, vypočuť našu tvorbu, možno napísať názor...Budeme radi ak sa zastavíš :).
Na www.stateofmind.sk máme na stiahnutie celý album.
Maj sa pekne.
Ahooj fanynkogirl, daváme vědět našim fanouškům, že jsme dokončili novou skladbu a fotovideo - Your Love Is Gone. Více u nás na profilu :-) Měj prima den