Gutalax
zdar mistře
22.8.2009 ve Velbloudu v ČB
PISSTOLERO - metal gore Zliv
http://bandzone.cz/pisstolero
GUTALAX - gore ´n ´roll Křemže
http://bandzone.cz/gutalax
přid si zatančit :)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
zdar mistře
22.8.2009 ve Velbloudu v ČB
PISSTOLERO - metal gore Zliv
http://bandzone.cz/pisstolero
GUTALAX - gore ´n ´roll Křemže
http://bandzone.cz/gutalax
přid si zatančit :)
Čus amígo !!! Díky za add ., čus CRAWALL !!!!!!!!!!!!
Zdarec, díky moc za fandění !!!
Děkujeme a doufáme , že přesto , že jsme tě zaujali, to máš v hlavě v pořádku.
CHAOS IN HEAD.
Hell
Děkujeme za přidání do oblíbených. Měj se Born Again \m/
Zdravíme a děkujeme za přidání mezi tvé oblíbené grupy:)Měj se...Neurotici
Tě bůh sousede.díky za přidání.Ať to kadí:)
Ahoj Freedoome, jsme nova thrash-metalcorova kapela MadGod a tohle je pozvanka na nas profil :)
http://bandzone.cz/madgod
Ahoj Mr. S,
díky za účast a comment, rádi jsme tě viděli.
příště bude i lepší zvuk!!! Přihlaš se příště o samolepku.
Mike
čau sweby, doufáme že se ukážeš 27.6. v Krumlově v Travellers Hostlu na našem konzíku, moc se na tebe těšíme