Burned Inside - Úvod | Bandzone.cz

Burned Inside crossover-metalcore / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Burned Inside - Walking Through Sunshine
    Nezařazeno
  • Burned Inside - Break Through
    Nezařazeno
  • Burned Inside - Lullaby
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

BURNED INSIDE KONČÍ, ALE KRÁSNÍ ZŮSTÁVÁME DÁL

(Upraveno: )

Přátelé,

pro mnoho z vás to bude možná rána zčistajasna, nicméně je na čase oznámit, že vaše milovaná kapela nabitá těmi nejhezčími hochy, co kdy hráli na ty své (nejen hudební) nástroje - tedy BURNED INSIDE - končí.

Důvodem rozpadu byly neshody v kapele o tom, jak pokračovat hudebně dále, vzhledem k tomu, že nám chyběl čistý vokál a vlastně i basa.. Kvůli těmto neshodám se nakonec rozhodl Petr odejít také a tím byl rozpad kapely zpečetěn..

Děkujeme za skvělou podporu, kterou jsme od vás dostávali - ať už z komentů, koupí EP, či slovy podpory. Ale pro kapelu je hlavní, že na ní lidé chodí naživo a tímto chci věnovat speciální poděkování těmto lidem: Ondra Lanž, Michal Kulič Gumi, Jindra Vantuch, Lucka Fialíková a Petra Voráčová, kteří po celých 2 a čtvrt roku existence kapely skutečně chodili na každý koncert, když to bylo jen trochu možné a propagovali nás kde jen mohli.

P. S. Přidejte si nás na facebooku, pokud nás ještě nemáte - čistě z nostalgie.

P. P. S. Je mou bláhovou nadějí, že novinky BI se vám líbily a mým často až neortodoxním vtípkům jste se čas od času zasmáli. Vskutku, každou novinku jsem si piplal, jako když si pinzetou vytahuji penis z trenek, když chci masturbovat. Váš Petr ;)

Ale dost už těch sentimentálních keců,

JEDNA ÉRA KONČÍ, DALŠÍ ZASE ZAČÍNÁ - MĚJTE SE FAJN A UŽÍVEJTE HUDBU!!!

VAŠI FEŠÁCI

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

MetalGateMassacre

Právě probíhá registrace do soutěže metalových kapel MetalGate Massacre IV.
Soutěží se o VYDÁNÍ ALBA, poukázky do Music City, vystoupení na festivalu MG CDF 2013 v Červeném Kostelci, trička od Crystalu, předplatné Muzikusu a další.
Odborná porota (Dan Pavlík – Tortharry, Ladislav Oliva – Abysszine, Břitva, Johan - Fobiazine, Bohouš Němec - RadioBeat, Bruno – Hypnos) posílá do živých kol 16 kapel, které se utkají v Matrix klubu v Praze v lednu – březnu.
Registrujte se na: www.metalgate-massacre.cz

Zobrazit všechny názory