Another Fake Heroes - Úvod | Bandzone.cz

Another Fake Heroes pop-punk / Český Krumlov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Brighter Days-NEW EP FOR BRIGHTER DAYS 2013
  Nezařazeno
 • The Strongest Roots-NEW EP FOR BRIGHTER DAYS 2013
  Nezařazeno
 • 01 Intro - EP For Brighter Days 2013
  Nezařazeno
 • 02 The Strongest Roots - EP For Brigher Days 2013
  Nezařazeno
 • 03 Brighter Days (feat. Damian - Skywalker) - EP For Brighter..
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Jenik

Ahoj ... před plánováním koncertů zkuste mrknout na support v podobě SNOW FLOWERS. Oplata hraní u nás je samozřejmostí ... Díky SF
Vzájemná dohoda jistá :)

Zack Mueller

Kluci, neznáte mě, ale psal jsem na rock.cz o Vojtovi Ščevíkovi, alias Rodriego Estavezovi http://www.rock.cz/clanek/6334-rodriego… Poslouchal jsem vaše nahrávky, líbily se mi (Hometown je vyloženě moje krevní skupina) a vím, že hodně hrajete a nahráváte. Nikdy jsem vás sice neviděl naživo, ale chystám se do HP na Rockfest, takže asi až tam. Napadlo mě, že by nemuselo bejt od věci vás trochu prezentovat, aby jste ještě víc vešli ve známost, což si zasloužíte, protože třeba Kabát nehraje o nic líp (navíc se mi většina písniček ani nelíbí) a je to tč nejslavnější česká skupina. Jestli máte zájem, prosím, napište mi na mail zack@hlincovka.cz.

Zobrazit všechny názory