Manyac
Diki za pridanie!!!!!
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Diki za pridanie!!!!!
Ahoj Fíšo, hledáme do kapely druhého kytaristu, kdybys o někom věděl, tak bysme byli moc rádi, kdybys nás kontaktoval. Kdyžtak mrkni na profil, tam se dozvíš víc. Měj se. Ať se daří! UTS
Zdraví Tě farmaceutický spolek Amoclen, který právě vydal první celistvou desku Cymbalta pod křídly Bizarre Leprous Production. Toutou cestou Ti nabízíme k poslechu 4 vzorky z této desky, takže pokud máš chuť tak ochutnej jinak sorry za spam. Pic
ahoj, ked sa budes nudit, tak skus vypocut :)
http://bandzone.cz/moonfog
Ahoj, chceme Tě pozvat k poslechu našeho nového CD Another world na náš profil. Komplet CD je možno objednat na www.portainferi.com/obchod . Budeme rádi za každý koment a podporu kapely. Předem díky. Zdraví PI
Ahoj,
jako fanouška Ascendancy tě chci pozvat na náš profil. Vydali jsme nové CD. Je zde 9 skladeb a dva hosté - frontmen švédských Evergray - Tom S. Englund a kytarista sólových alb Jamese Labrieho(Dream Theater) - Marco Sfogli . Dvě skladby si můžeš poslechnout na našich stránkách http://www.ascendancy.cz/ nebo na http://bandzone.cz/ascendancy . Pokud tě zaujmou je možné si CD objednat nebo koupit na turné, které jedeme se skupinou Arakain.
Ahoj Fíšo!
Chtěli bychom Tě pozvat na náš profil k poslechu dvou skladeb z chystané desky Six Ways of Suffering, věříme že Tě zaujme :-)
Budeme rádi za jakýkoliv názor!
...a omlouvám se za spam, měj se :-)
Za UNBORN - Filip
Ahoj Fíšo,
za kapelu ascendancy bych Tě chtěl pozvat na vsetínský koncert 20.11. ve Třech opicích. Vystoupíme společně s kapelami Power 5, Venefica a irokez. Budeme rádi když Tě tam potkáme.
Zdraví Ascendancy
P.S. Můžeš nás najít i na facebooku :-)
čau fíšo,
omluváme se za nevyžádaný vzkaz, ale naše kapela právě vypustila do světa EP a snad by tě mohlo zajímat! Svoji kritku/pochvalu/remixy zanechej u nás na profilu :-)
SYNAESTHETICS
Ahoj, Fíšo. Rádi bychom Tě prostřednictvím tohoto spamu pozvali na naši rockovou mši do Kostela hříchu. :-) http://bandzone.cz/grock