Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

fajoš Muž, 32 let / vepřov - prdel světa

Playlist je prázdný :(

Fanoušek fajoš si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

jsem horká hlava

...ale snažím se s tím bojovat.

Poslední dobou se mi to i dařilo. V rámci mezí samozřejmě, ale teď se ke mě dostalo pár zpráv, které mě opět pěkně...řekněmě vyvedli z míry...nechci být sprostý. Ale já to tušil a říkal jsem to, ale nikdo mě neposlouchal, nebo spíš nebral vážně... a tak se kvůli jednomu, nebo dvoum lidem pokazila zábava minimálně několika desítkám dalším...

Ale popořádku jak to vubec bylo.

Dva kamarádi, říkejme jim pan T a pan S, se sešli a chtěli udělat něco zajmavého pro scénu v jejich rodném městě Olomouci. Našli hospodu, kde by jim majite povolil udělat koncert punk-rockové kapely. Domluvili kapely a zkusili to. Ne pro peníze, ale čistě jen a jen pro lidi. Vstup dobrovolný a šanci dali místním kapelám z okolí. Povedlo se. Po několika měsících následovala druhá akce, která se opět povedla. Hospoda byla plná. Pánové S a T nechtěli nic uspěchat a nechtěli lidi omrzet, tak si dali na chvíli pauzu, že by na jaře zase něco uspořádali.

Ale byly tu taky jiní lidé. Jak už to tak bývá nejsou jen hodní, ale také zlí lidé. A tak panové Bonbon a pan Pivoňka zkusili v té samé hospodě udělat větší akci.Velká kapela jak je jejich zvykem, samozřejmě nejsou troškaři a rovnou ze staré dobré VB. Vstupné, bez toho to nejde. Když už lidi přišli dřív na horší kapely, přijdou i teď. Samozdřejmě přišli, ale asi se vše nepovedlo jak si pan pořadatel přál. Po skončení akce, během které se samozdřejmě značně naléval ( ...útrata kolem tisíce korun), zmizel/y jak pára nad hrncem nehledě na útratu, kterou by každý slušný člověk zaplatil.

A co se stalo

Majitel klubu už nedovolí panu S a T uspořádat ve své hospodě kulturní večírek po špatných zkušenostech s panem Pivoňkou a pokazil tak zábavu mnoha lidem.

Chtěl bych tímto poděkovat panu S a T za snahu, kterou projevili pro punkrockovou kulturu v olomouci. Kluci nevzdávejte to, jsem s váma. Bohužel však musíme počítat s lidmi jako jsou ti dva, kteří se budou snažit to dobré o co se snažíme pošpinit a pošlapat. Jak už říkal můj děděček (nechť je mu země lehká) " LIDI JSOU SVINĚ, KURVY A OBOJÍ!"

HODNĚ ZDARU DO DALŠÍCH AKCÍ

a kdo by jste chtěli jakkoli pomoci, neváhejte:) pokud se budem snažit něco dělat pro dobrou věc a odstavíme to zlé bude nám lépe a lépe!

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Marymělamalouovečkunaprovázku

Ahoj Fajošku :)
Prosímtě, zkoušíte stále v chemoprojektu? A zkoušíte samy?
Nechtěli by jste nás přibrat? už neívme kde sakra hledat zkušebnu,zksuily jsme už asi všechno :-/
Ted nás napadlo,že vlatsně zkoušíte v chemoprojektu..
Tak kdyby jste měli zájem, byly bychom štastné, a složily by jsme vám písničku:Da smozřejmě skládaly se na nájem a tka vube :).

Zobrazit všechny názory