Punkrác Tráva - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Punkrác Tráva 35 let / <ERROR>

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Punkrác Tráva si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

recykl fest pozvánka

Rok se s rokem sešel a nás čeká v polovině prázdnin (25.7.2009) další ročník Recykl festu,festivalu,který se již tradičně koná na netradičním místě recyklačního závodu na okraji Olomouce.

Záměrem našeho festivalu je hlavně myšlenka,odlišovat se od ostatních letních festivalů a stále si zachovat punkovej ksicht...to snažíme se nezvat furt dokola kapely,který se objevujou rok co rok na všech letních festivalech a při vší úctě k těmto kapelám, už musí lézt normálnímu člověku za celou festivalovou sezonu krkem.  Proto se snažíme zvát k nám kapely kvalitní a zajímavé ze zahraničí a tyto doplnit vhodnými "headlinery" z české kotliny, u kterých samozřejmě razíme heslo "ne furt dokola".


V loňském roce jsme mohli všichni obdivovat punkové klasiky z Britských ostrovů Anti-nowhere league. I letos jsme připravili lahůdku. Za zahraniční zástupce jsme zvolili kapelu,která se nemalou měrou podílela na punkové revoluci v Anglii...

London (UK) http://www.myspace.com/londontheband

 

LONDON.Jedná se o jednu z prvních britských punkových kapel,která vznikla v roce 1976,hráli v ní pozdější členové UK SUBS a DAMNED, a která se minulý rok vrátila po více jak 30ti letech zpátky na koncertní pódia.To,že kapela je zajisté mnohým z Vás neznámá,neznamená,že by nebyla kvalitní.Kapela za první dva roky své existence nahrála několik singlů,vydala LP a odehrála desítky koncertů se svými,dnes mnohem slavnějšími,souputníky jako jsou Stranglers,The Who,Damned,Uk Subs a mnoho dalších.Bohužel skupina doplatila na svůj brzký rozpad a to počátkem roku 1979. Všem fanouškům starého britského punkrocku ovšem radíme,nenechte si je ujít,budou stát za to.

Pro fanoušky českého festivalového punku bude asi hlavním bonbónkem ústecká HOUBA http://bandzone.cz/houba   a jejich spřízněnci z Polska LENIWIEC. Pro české klasiky přijede brněnská legenda – ZEMĚŽLUČ, která je stále neustále velice kvalitní kapelou,která si získala fanoušky i v Británii. Dále netřeba představovat veselé pankáče z Pardubic,kapelu VOLANT a jejich kolegy ze stejného města...DUKLU VOZOVNU,která jakoby Třem Sestrám z oka vypadla.  

Svoje zástupce letos bude mít i Slovensko, na festivalu zahraje kapela,pro někoho možná trošku kontroverzní díky svým názorům,nicméně upřímná a na nic si nehrající...ROZPOR(SK) http://www.myspace.com/rozpor . A nesmíme zapomenout na objev letošního roku,pražské "Dropkick Murphys" ....PIPES & PINTS (USA/CZ) http://bandzone.cz/pipesandpints .

 

Za zmínku stojí také kovaní punkeři z VISION DAYS a nebo ska-punkový NÁHRADNÍ PROGRAM. Samozřejmě zahrají i pořádající kapely SESSION a HRUBÁ CHIBA. Olomoucký Zatrest letos za trest vynechá. Tyhle zavedené soubory doplní kapely mladé,nadějné a vesměs regionální...VEŘEJNÁ BEZPEČNOST,The BAROCKERS, , ZLOMENEJ KAKKTUS.... Festival ukončí kapela TCHOŘI, kterou rozhodně stojí zato (aspoň jednou v životě) vidět.
Byli bychom rádi,kdyby se tradicí na našem festivalu stala skvělá atmosféra, přiměřená cena,dostupná pro každého,kdo má zájem si poslechnout dobrou muziku. A tak i letos se snažíme držet ceny co nejníž to jde a jsou stejné jako v minulém roce....170,-kč v předprodeji, 220,- korun na místě do 14.00 hod. a potom po 240,-korunách za vstup. Takže je lepší přijít včas
J


více info na www.recyklfest.unas.cz

 

Časový rozpis kapel zde:

11:00 - 12:30

Zlomenej kakktus

12:30 - 13:15

The barockers

13:15 - 14:15

Veřejná bezpečnost

14:15 - 15:00

Náhradní program

15:00 - 16:00

Dukla vozovna

16:00 - 17:00

Volant

17:00 - 18:00

Session

18:00 - 19:00

Houba

19:00 - 20:00

Leniwiec (PL)

20:00 - 21:00

Pipes and pints (USA/CZ)

21:00 - 22:00

London (UK)

22:00 - 23:00

Zemežluč

23:00 - 0:00

Rozpor (SK)

0:00 - 01:00

Vision days

01:00 - 02:00

Hrubá chiba

02:00 - 03:00

Tchoři

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lístky v předprodeji je možno pořídit v:

 

LUMBER'S SHOP www.lumbers.cz
E-Pasáž (1. patro)
Josefská 9
Brno
602 00

Skateshop Titty twister
Denisova 28
Olomouc

Skateshop Snowbirds
Mostní 12
Přerov

Teď už jen nezbývá si přát,aby Vás na letošní ročník přijelo co nejvíc,užili jste si fajn sobotu a my jsme si mohli říct,že to co děláme, má nějakej smysl a příští rok budeme zase o něco lepší.

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory