drowned - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

drowned Muž / Chomutov

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek drowned si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

This Night Draws the End

ahoj, ani nevíš jak moc nás to mrzí... do Chomutova sme se obzvlášť těšili protože sme tam pod hlavičkou TNDTE ještě nehráli a navíc ještě poslední koncert přátel z KBS... chvíli sme uvažovali že bychom to dali nějak poloakusticky bez bicích ale to by asi stálo za prd a nikdo by tam na to nebyl zvědavej... jediná možnost je omluva a sehnat si spolehlivějšího bubeníka.. snad nás to nezastaví a překonáme to... a snad na nás lidi v Chomutově nezanevřou, rádi bychom si tam přijeli napravit reputaci aspoň...

morbi/TNDTE

Smashed Face

Ahoj,
v pátek 26.3. hrajeme poprvé v Klášterci nad Ohří v klubu Space se spřátelenými kapelami ACTION a SCOUND

SMASHED FACE
ACTION
SCOUND
------------
26.3.2010 - 19:00
Klášterec nad Ohří
Space club

Budem rádi, když se zastavíš a podpoříš nás na posledních koncertech před našim evropským tour

SF crew

Smashed Face

Hola, hola!

Jakožto našeho fanouška by tě mohlo zajímat, že se právě nacházíme ve studiu a nahráváme novou desku. Denně budeme na našem profilu přinášet nové info týkající se nahrávání + nějaké ty fotky a zajímavosti, aby jste byli v obraze :). Budem rádi, když koukneš na náš profil a třeba necháš vzkaz...

Ze studia zdraví SF crew!

Wictims

Drownede, rádi tě opět uvidíme.

! 15.01.2o1o | Pátek !
--------------------------
Chomutov - BritishPub

VICTIMS
EFECTO DESPOTISMO
DAY AFTER DEATH

--------------------------
door:19:00
play:21:00
entry:50Kč
--------------------------
V I C T I M S crew

Marina

Ahoj, koukam ze se ti libi post-hardcore a metalcore, tak si zkus poslechnout nas, mozna te zaujmem =)
Sorry za spam.
Egor