Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Doupov thrash-metal / Klášterec nad Ohří

„Doupov byl ve studiu! 10 songů k poslechu a tanci!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

REPORT z Českých Budějovic...od Peterth...

Jako první nastoupili na scénu DOUPOV (bandzone). Nebudu zastírat, že pro mě šlo o nejlepší kapelu večera. Už když jsem zkoumal v týdnu před akcí bendzoun, tak mě tahle banda zaujala. A to jak hudebně, tak historicko-regionálně-zakotvenými texty a názvy písní. Hned jak pánové začli hrát, mě jejich zpěvák připomněl takovou tu klasickou máničku z 80-tek. Bylo vidět, že tady se do toho jde hlavně srdcem. Nejen díky vizáži, ale i hudebně mi pak DOUPOV připomněl lehce kultovní německé thrashery VIOLENT FORCE (kdo zná, tak ví, že nahráli oficiálně pouze jedno album, které se však stalo undergoundovou modlou) s vydatnou příměsí punku. Někomu se mohly zdát podivné zmiňované německé názvy skladeb, ale jak nám sám zpěvák pak řekl, je to logické, neboť Doupovské hory byly tenkrát oblast tzv. "Sudet" s většinou německého obyvatelstva. Díky textům jsem si pak vzpomněl i na MASTER´S HAMMER, kteří jak známo, mají některé písně také obdobně inspirované jihočeskou krajinou (díky pobytu Franty Štorma na Třeboňsku jsou pak písně jako třeba "Domanín", "Červené blato", "Propesko" nebo "Jihotrans" poměrně nasnadě).


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Vlcek1

viděl jsem Vás poprvé v pátek 8.6. v Podb.Rohozci a moc jsem si Vás užil,dáky moc a ať se daří,Mirek Vlček z Jáchymova

dan


Bez profilu

Jsem bubeník ze Sokolova,volnej..12.11.můžu dorazit do Chulimangy poslechnout si vás live a dát řeč?Zdravim do Klášterce.Dan.

Zobrazit všechny názory »