Bajonet
Zdar, Bajonet právě vrhnul pěti-songový výjev na split CD s Hejtman, Tyrnizer a Hellocaustor. Máš-li chuť, poslechni si jej na profilu http://bandzone.cz/bajonet.
Fanoušek Doktor PIPE si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdar, Bajonet právě vrhnul pěti-songový výjev na split CD s Hejtman, Tyrnizer a Hellocaustor. Máš-li chuť, poslechni si jej na profilu http://bandzone.cz/bajonet.
Čau přijď se mrknout na punkovej koncík v Praze - 19.10. od 19:30 klub MODRÁ VOPICE, kapely jsou Zkorodované potrubí, DRUŽBA, Vychcaný knedlíky,bloody donuts a fronta 161. Víc info tady https://www.facebook.com/events/5501950… za nasdílení děkujem
Ahoooooooj!!!!
Všechny Vás srdečně zveme na super koncík v Chapeau Rouge, magické datum 22.2.2013 zajistí super koncert tak DORAŽTE V HOJNÉM POČTU.
Spolu s kapelou LIWID, která letos vydává svojí první debutovou desku :)
Moc se na Vás těšíme
Ahoj, máme nové nahrávky se zpěvačkou. Tak se mrkni
PVS!
Ahoj,
Jako Fanouska kapely Hejtman bych Te rada pozvala na jejich konzert 21.listopadu,Praha,Klub Bazina.
Zahraji si s WHISKEY FÜNERAL /IT/ (Rock'n'Roll) http://www.myspace.com/whiskey_funeral
Bude to stat za to! :) Vstup 70,- vice infa :
http://www.facebook.com/events/28648298…
KONCÍK V MODRÝ VOPICI - Čau přijď se mrknout na punkovej koncík v Praze - 17.11. od 20:00 klub MODRÁ VOPICE, kapely jsou Zkorodované potrubí, DRUŽBA, Vychcaný knedlíky a Destraktor. Víc info tady http://bandzone.cz/akce/292648
Ahoj :) pozvanka na akci v Bazine-Praha 15.9 co by te mohla bavit
http://bandzone.cz/akce/287149
Akce Praha,Třetí stupeň tortury,
Vychcaný knedlíky,Zputnik,Diferent! (ARGENTINA),Suspected Concussion (BELGIE).Start 18.00 , vstup 90.
vice :
http://www.facebook.com/events/23787536…
Čuz Pajpe, díky za spřízněnost.
Za TST zdraví Ivan 8-)
Zdar
díky za přidání náší kapely PVS! :)
tak tě rovnou zvem na náš nejbližší konzert v paláci Akropole 27.4. 2012 kam jsme se probojovali vrámci soutěže :)
dík za podporu
!Ahoj!, srdečně tě zvu k poslechnutí čerstvě nově nahraného EP na stránkách www.bandzone.cz/bonebroke . Kdyby se ti naše songy zalíbily, oceníme, když si nás šoupneš do oblíbených a ještě víc, když nám přijdeš někdy na koncert. Kdyby byl zájem, tady je náš facebook - www.facebook.com/bonebroke . Zároveň tě zveme na náš koncert 23.1. v ROXY v PRAZE, který bude zadarmo. Jirka